NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Aranzacja salonu

Wysłane przez Eliza32 
Aranzacja salonu
12 kwi 2017 - 15:06
Witajcie! własnie remontuję salon, i teraz zastanawiam się nad tym jak go urządzić. wnętrze raczej klasyczne , meble tez takie klasyczne w połaczeniu z nowoczesnością , jak myślicie czy takie fotele w Nowy Styl będą współgrać z moim wnetrzem ? Zastanawiam sie na jakie się zdecydować by wnętrze nie było zbyt przytłumione nimi . Doradźcie mi \"smiling smiley
Re: Aranzacja salonu
13 kwi 2017 - 10:41
Moim zdaniem najlepsze meble to meble drewniane, oczywiście jeśli ktoś może sobie na nie pozwolić.
21 kwi 2017 - 15:43
Zgadzam się, porządnych drewnianych mebli nic nie zastąpi. Moim zdaniem w salonie jednak najważniejszy jest porządny wypoczynek. Ja mam dokładnie taki narożnik - [www.vieridivani.pl] . Jest mega duży, ale przynajmniej jak w niedziele cala rodzina przyjedzie, to sie wszyscy mieścimy smiling smiley
07 cze 2017 - 08:27
Poza meblami warto też zastanowić się nad ozdobą ścian smiling smiley Ja na przykład lubię tego typu fotoobrazy na ścianach [fotoobrazyinfo.pl]. Ta firma oferuje produkty drukowane w technologii HP Latex a to oznacza, że są one ekologiczne i bezpieczne. Dodatkowo są bezwonne a to dla mnie ma ogromne znaczenie. Można wybierać spośród gotowych już wzorów lub zdecydować się na indywidualny projekt.
07 cze 2017 - 08:56
A ja od fotoobrazów wolę tradycyjne obrazy;-)
07 cze 2017 - 12:14
Ja tak samo. Jednak u siebie powiesiłam głównie zdjęcia i plakaty.
09 cze 2017 - 09:11
A jakieś konkretne plakaty? Bo ja na przykład mam jedną reprodukcję z Afonsa Muchy.
14 cze 2017 - 09:21
O, to musi być fajny plakat smiling smiley
19 cze 2017 - 08:32
Ja w salonie mam na ścianie tylko zegar i półki. Jakoś plakaty nie pasują mi do eleganckich wnętrz.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: