NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Aranzacja salonu

Wysłane przez Eliza32 
Aranzacja salonu
12 kwi 2017 - 15:06
Witajcie! własnie remontuję salon, i teraz zastanawiam się nad tym jak go urządzić. wnętrze raczej klasyczne , meble tez takie klasyczne w połaczeniu z nowoczesnością , jak myślicie czy takie fotele w Nowy Styl będą współgrać z moim wnetrzem ? Zastanawiam sie na jakie się zdecydować by wnętrze nie było zbyt przytłumione nimi . Doradźcie mi \"smiling smiley
Re: Aranzacja salonu
13 kwi 2017 - 10:41
Moim zdaniem najlepsze meble to meble drewniane, oczywiście jeśli ktoś może sobie na nie pozwolić.
21 kwi 2017 - 15:43
Zgadzam się, porządnych drewnianych mebli nic nie zastąpi. Moim zdaniem w salonie jednak najważniejszy jest porządny wypoczynek. Ja mam dokładnie taki narożnik - [www.vieridivani.pl] . Jest mega duży, ale przynajmniej jak w niedziele cala rodzina przyjedzie, to sie wszyscy mieścimy smiling smiley
07 cze 2017 - 08:27
Poza meblami warto też zastanowić się nad ozdobą ścian smiling smiley Ja na przykład lubię tego typu fotoobrazy na ścianach [fotoobrazyinfo.pl]. Ta firma oferuje produkty drukowane w technologii HP Latex a to oznacza, że są one ekologiczne i bezpieczne. Dodatkowo są bezwonne a to dla mnie ma ogromne znaczenie. Można wybierać spośród gotowych już wzorów lub zdecydować się na indywidualny projekt.
07 cze 2017 - 08:56
A ja od fotoobrazów wolę tradycyjne obrazy;-)
07 cze 2017 - 12:14
Ja tak samo. Jednak u siebie powiesiłam głównie zdjęcia i plakaty.
09 cze 2017 - 09:11
A jakieś konkretne plakaty? Bo ja na przykład mam jedną reprodukcję z Afonsa Muchy.
14 cze 2017 - 09:21
O, to musi być fajny plakat smiling smiley
19 cze 2017 - 08:32
Ja w salonie mam na ścianie tylko zegar i półki. Jakoś plakaty nie pasują mi do eleganckich wnętrz.
30 cze 2017 - 02:55
Ja lubię styl minimalistyczny, także mam mało dodatków, ale zainwestowałam w kilka plakatów oraz obraz z mapą świata. Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest wsparcie architekta wnętrz, jak jesteście z Warszawy, zobaczcie sobie realizacje [perfectspace.pl] mają ciekawe pomysły, ekipa jest zgrana, co więcej wykańczają mieszkania pod klucz, co jest dobrym rozwiązaniem dla osób bardzo zapracowanych.
27 lip 2017 - 11:53
Co do aranżacji domu, to mogą was zainteresować także takie schody kamienne warszawa. Moim zdaniem oferta firmy godna polecenia, więc również i wam mogą się takie schody spodobać.
30 lip 2017 - 15:57
Ja mam dom ekologiczny [ecoreadyhouse.pl] i jego wnętrze też będę chcieć mieć takie właśnie . Wiele salonów teraz robi się z wykorzystaniem różnych nowoczesnych technologi.
02 sie 2017 - 06:51
a może urządzić salon zgodnie z popularnym stylem Skandynawskim [mirat.eu]
30 sie 2017 - 11:06
Mnie bardzo podobają się wnętrza w stylu skandynawskim. Uważam, że możecie zajrzeć do [www.mandihouse.pl], gdzie dostępne są meble i dodatki dla domu, upodobane właśnie na taki styl. Myślę, że również i wam oferta się może spodobać.
03 wrz 2017 - 18:18
A mi się podobają takie małe dywany do salonów. Mój salon jest z białymi meblami i tak zastanawiam sie czy nie dać dywan okrągły szary. Myślę że jakoś to by się zgrało. i do tego jakieś szare poduchy. Co myślicie?
04 wrz 2017 - 11:02
Jak dla mnie salon musi być przytulny, a nie jak hotelowy pokój.
12 wrz 2017 - 10:01
Obraz zawsze będzie się świetnie prezentował. Sama mam w domu mnóstwo obrazów i uwielbiam na nie patrzeć. Do tego jakaś fajna rama, na przykład ze strony [galeriaram.pl] - oni mają duży wybór - i efekt jest super.
12 wrz 2017 - 19:30
Według mnie dobrym rozwiązaniem są meble na wymiar, można zamówić takie wyposażenie do salonu, jakie nam sie podoba, które będzie pasować do całej aranżacji wnętrza. Sprawdźcie sobie Estaco ze Szczecina, oni wykonują meble różnego rodzaju, podejmują się realizacji projektów mebli nietypowych.
15 wrz 2017 - 12:45
Świetne elementy aranżacji możecie znaleźć tutaj: meble48.com kupiłem tam bardzo dużo rzeczy, od mebli po dekoracje i nie tylko. Dodatkowo znajdziecie tam bardzo dobre materace.
16 wrz 2017 - 18:16
Jeśli zależy Wam na tym, by salon czy każde inne wnętrze nie było banalne a stylowe i eleganckie, to na [zfabryki.pl] możecie znaleźć wszystkie meble, dodatki czy dekoracje naprawdę niepowtarzalne i świetne jakościowo.
17 wrz 2017 - 15:11
Fajnie w salonie mieć porządny, duży telewizor. Ja znalazłam ciekawy artykuł na temat oled tv tutaj [imagazine.pl] . Póki co to jest to jedna z lepszych technologi obecnie dostępnych. Muszę przemyśleć taki zakup.
22 wrz 2017 - 10:18
Wszystko zależy czy chcemy mieć salon nowoczesny czy klasyczny i tradycyjnie urządzony. Ja skłaniam się ku drugiej opcji. ;-)
27 wrz 2017 - 09:06
Ważne, aby salon był wygodny, gdzie można wygodnie odpocząć po pracy, obejrzeć coś, poczytać książkę, zaprosić kogoś. Chcę kupić jakiś, z tych narożników [www.galameble.com] . Jednak jeszcze nie wybrane są kolory ścian,. Macie pomysł na jakieś modne, albo nietypowe kolory?
12 pa 2017 - 11:42
Ja w salonie, z dodatków, zakupiłam dywan bawełniany. Takie dywany bawełniane są świetną alternatywą dla zwykłych wykładzin: nie alergizują, bo nie zbierają kurzu, a dodatkowo są bardzo efektowne. Sprawdźcie [www.petelkowo.pl], warto jest zakupić smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: