NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pomozecie z prezentem?

Wysłane przez furin75 
Pomozecie z prezentem?
11 kwi 2017 - 09:13
Bardzo prosilabym Was o pomoc. Moja przyjaciolka ma za kilka dni urodziny, a ja nie mam pojecia co jej kupic, zawsze wiemy o takich rzeczyach i domyslami sie czego potrzebujemy, wiec trafiamy...a teraz nie mam pojecia. gdy spytalam jej o czym marzy napisala mi..zacytuję ( aa i napisze jeszcze ze Ania teraz jedzie do portugalii na jakis czas, do chlopaka, bo juz za nim teskkni) \"noooo to chcialabym teleport, ewentulanie wlasny samolot z pilotem, stuardessy nie musi byc- jakos sie sama obsluze, jeszcze bym chciala zeby przyszedl zabieracz glupoch mysli, ktorymi sie katuje i je sobie wzial, no i jeszcze moze chcialabym troche wiecej slonca tej jesieni\" i pomyslalam ze te jej zyczenia mozna by spelnic w ciekawy spospob, kupic jakies rzeczy, ktore moglyby symlizowac jej marzenia... wiec...Macie jakies ciekawe pomysly??smiling smiley

Re: Pomozecie z prezentem?
19 kwi 2017 - 11:34
Może album na te zdjęcia z Portugalii byłby fajnym pomysłem?
21 kwi 2017 - 09:02
Cięzko powiedzieć, sama też pewnie miałabym kłopot
07 maj 2017 - 18:51
Pomysłów na prezent jest wiele ale ciężko coś doradzić, szczególnie wtedy, kiedy dobrze nie zna się drugiej osoby. Ja raczej postawiłabym na coś klasycznego, coś co na pewno się przyda. Może jakiś ładny portfel [portfele-i-portmonetki.tra.fish] ? Ja bym się z takiego prezentu ucieszyła.
11 maj 2017 - 08:05
Ja dla kumpeli kupowałam lakiery hybrydowe od razu w takim zestawie z lampą UV i wszystkim potrzebnym do zrobienia sobie samemu manicure hybrydowego.
19 maj 2017 - 07:04
Wybór prezentu może być trudny jeśli nie zna się gustu tej drugiej osoby. Warto jednak postawić na coś modnego, na przykład na jakiś oryginalny model butów, takie chociażby sneakersy można zobaczyć na Allani.pl i wybrać odpowiedni kolor i fason. Takie buty to od dwóch sezonów hit.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: