NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

pozycjonowanie stron

Wysłane przez pati88 
pozycjonowanie stron
23 mar 2017 - 13:06
Witam wszystkich smiling smiley od pewnego czasu prowadzę własną stronę www. Zawsze marzyłam o tym by znalazła się ona wysoko w wyszukiwarce Google, jednak nie było to takie proste. Dopiero gdy przypadkiem natknęłam się na ten artykuł: [seo.ltb.pl] to dowiedziałam się co robiłam źle. Obecnie mam miejsce w pierwszej 30, jednak na tym na pewno nie poprzestanę smiling smiley Polecam gorąco ten sposób promocji i reklamy, naprawdę warto!
Re: pozycjonowanie stron
30 mar 2017 - 19:13
Dzisiaj nie warto korzystać z pozycjonowania, bo można sobie tylko zaszkodzić. Naszą firmę przykładowo promują sami klienci, którzy są zadowoleni z naszych usług i wcale nie musimy jakoś sztucznie jej promować...

I właśnie o taką naturalną reklamę chodzi. Jeśli ktoś jest zadowolony z naszych usług, poleca ją znajomym i tak to się rozchodzi... smiling smiley
18 maj 2017 - 11:50
Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że pozycjonowanie może zaszkodzić. Wręcz przeciwnie, oczywiście pod warunkiem, że jest poprzedzone wnikliwymi analizami internetowymi. Nie warto też samodzielnie się tym zajmować ale zlecić to zadanie profesjonalistom. Ja ze swojej strony polecam [fabrykamarketingu.pl]. Mają spore doświadczenie i grono zadowolonych klientów.
05 cze 2017 - 08:43
Jeśli chodzi o reklamę w sieci to pozycjonowanie to jeden z najważniejszych elementów smiling smiley Dodatkowo wiem także, że znacznie lepiej jest zlecić to firmie, która posiada odpowiednią renomę!
05 cze 2017 - 10:14
Jak robi się je w dobrej firmie to wszystko powinno być ok.
27 cze 2017 - 07:21
Dzięki pozycjonowaniu strony może trochę nazbierać informacji, jak osoby będą klikać w linki podesłane. Warto zadbać o wszystko. Poczytaj o tym na: [adnext.pl] nie raz takie generatory leady przydają się w biznesie.
26 pa 2017 - 14:32
Pozycjonowanie jest szczególnie istotne dla sklepów internetowych. Rosnąca konkurencja i sprzedaż online sprawia, że większość biznesów e-commerce musi dbać o wysokie pozycje w wyszukiwarce. Jeśli jesteście zainteresowani, jak wygląda pozycjonowanie sklepu internetowego, to zapraszamy do lektury tekstu na stronie [widoczni.com]
31 sty 2018 - 07:50
Warto też poczytać o działaniach SEO PR. Ostatnio sama trafiłam na wartościowy artykuł na stronie funkymedia: http://funkymedia.pl/jak-prowadzic-dzialania-seo-pr.html. Jestem bardzo ciekawa, jakie opinie mają inni. Czy to naprawdę takie wartościowe?
27 lut 2018 - 11:01
Ja też na początku sama próbowałam zajmować się reklamą swojej strony (zajmuję się fotografią), ale w końcu brakowało mi na to czasu i możliwości, więc zleciłam to zewnętrznej firmie. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia, to polecam firmę Sunrise System z Poznania. Ja jestem mega zadowolona - [www.sunrisesystem.pl] ofertę znajdziesz tutaj.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-27 11:02 przez alicja1981.
13 mar 2018 - 13:35
W przypadku pozycjonowania, to trzeba zacząć od kilku elementów. Przede wszystkim audytu SEO i optymalizacji Twojej strony internetowej. Nie trzeba na szczęście zajmować się tym samodzielnie, bo są firmy typu [www.premiumdigital.pl] , u których zamówisz usługę pozycjonowania, z doborem słów kluczowych, monitoringiem pozycji, rankingiem słów kluczowych etc. Mają spore doświadczenie, więc takie działania będą na pewno skuteczne i pewne.
01 kwi 2018 - 19:05
W tej sprawie skontaktuj się z [piotrpolok.pl]. Zna się na pozycjonowaniu i w ogóle marketingu szeptanym jak mało kto smiling smiley Polecam
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: