NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Dorota Wellman oddała pieniądze na cele charytatywne

Wysłane przez Anetta 
Dorota Wellman oddała pieniądze na cele charytatywne
08 pa 2012 - 08:00
W weekend przeczytałam w wyborczej, że Dorota Wellman oddała w całości kasę, którą zarobiła na reklamie na cele charytatywne. I powiem tak - bardzo mi zaimponowała. Bo to nie jest takie hop siup oddać całą kasę. Gdyby przekazała jakąś część np. 10, czy nawet 20 procent, byłoby to w miarę normalne, ale całość? Naprawdę - szacunek! Acha, i to nie tak, że nie były jej te pieniądze w ogóle potrzebne, bo ma kredyt, ale uznała, ze zarabia wystarczająco dużo, że może go z pensji spłacać.
Re: Dorota Wellman oddała pieniądze na cele charytatywne
10 sty 2013 - 13:02
Jakiś czas temu też o tym słyszałam. Super, że są jeszcze tacy normalni i dobrzy ludzie - oby tak dalejsmiling smiley
10 sty 2013 - 13:43
Dokładanie. A ostatnio Jan Kulczyk wylicytował brązowy medal olimpijski Zofii Klepackiej. Medal wrócił do medalistki,a pieniądze zostały przekazane na leczenie małej pięcioletniej Zuzi, która choruje na mukowiscydozę . Piękny gest.
Wow! świetnie że to zrobiła, pochwalam takie działania! Wszystkiego najlepszego pani Doroto!
18 gru 2013 - 07:42
To cudowne, że naprawdę są jeszcze gwiazdy, które nie inwestują swoich pieniędzy w kolejną willę, tylko potrafią ich użyć w dobrym celu.
19 cze 2014 - 21:57
ciekawa jestem jaka dokładnie była to suma pieniędzy i konkretnie na na jakie cele...
Justin Bieber za jednym zamachem przekazał ostatnio 1,6 mln zł na cele charytatywne o_O,
tu to przeczytałam (Newsy o Justinie Bieberze)
jakie gwiazdy, takie sumy pieniędzy winking smiley

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-19 22:00 przez Lana.
22 pa 2014 - 12:10
Ale tu nie chodzi o to, jakie to sumy i na co - jakie to ma znaczenie? Liczy się GEST. Bieber napewno nie oddałby wszystkiego co zarobił, z pewnością, mimo że to spora kwota, jest to tylko niewielka część tego co ma.
A p.Wellman jest wspaniałym człowiekiem, i nie tylko w tej kwestii mi imponuje.

Styl Skandynawski Sklep: White House Design.
04 lis 2014 - 01:44
I taki ktoś może nazywać się celebrytą, na to określenie też trzeba zapracować!
24 mar 2015 - 12:38
Fajnie, że ktoś dzieli się z biedniejszymi od siebie...
02 kwi 2015 - 12:08
Lubię ją, w porządku babka smiling smiley
26 maj 2015 - 13:42
no to ładnie to mnie zaskoczyłyście bo wydawała mi się taka złą baba a tu widze ze ma gest kobita

10 sie 2015 - 14:11
ano ma winking smiley nie jest taką złą babą tongue sticking out smiley wręcz przeciwnie winking smiley jest prywatnie bardzo miła.

12 sie 2015 - 18:04
dobre, podoba mi się !
01 gru 2015 - 18:23
Super jest ta babka! Moja ulubiona prowadząca. Lubię, gdy znane osoby pomagą innym. Cezary Żak np wspiera taką akcję:[oddajcukier.pl]. Niektóre gwiazdy troszczą się o innych i myślą o czymś więcej niż sławie i ciuchach.
09 lut 2016 - 08:38
Wellman jest super! Bardzo ją lubię, jako dziennikarkę i jako osobę smiling smiley Mało jaka gwiazda zdecydowałaby się na taki gest
25 lut 2016 - 06:16
Jest okey. Tylko czasami trochę przegina.
08 cze 2016 - 06:42
W obecnych czasach mało jest takich ludzi, którzy potrafią zadbać nie tylko o siebie ale o innych, dając im coś swojego i nie oczekując niczego w zamian. Naprawdę podziwiam!
16 cze 2016 - 00:24
Bardzo duzy szacunek za takie działania!
11 gru 2017 - 12:20
u mnie również duże poparcie i szacunek
[www.knall.uk]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: