NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Marka gwiazd i blogerek

Wysłane przez marzena222 
Marka gwiazd i blogerek
31 lip 2016 - 15:12
Niedawno dowiedziałam się, że co niektóre blogerki i celebrytki robią zakupy w [emanzana.pl], jakość faktycznie jest bardzo dobra, ale trochę mnie ten fakt zdziwił, bo mają całkiem korzystne ceny, wiem bo sama często u nich kupuję różne ubrania i torebki, które są wręcz genialne.
Re: Marka gwiazd i blogerek
16 lis 2016 - 12:17
To według mnie nie do końca korzystne ceny, a jak wiadomo celebrytki bywają zmanierowane.
11 gru 2017 - 12:20
celebrytki po prostu na to stać
[www.knall.uk]
21 gru 2017 - 11:23
Dla mnie blogerki to chyba największe \"Zło\", w jaki sposób jest ich az tyle na rynku
06 lut 2018 - 09:25
my nie jesteśmy gwiazdami, więc możemy ubierać się w zwykłych sklepach, a nawet w lumpeksach często można znaleźć super ciuchy, często nowe z metkami
07 mar 2018 - 08:51
Szczerze to nawet wcześniej nie słyszałam o takiej marce. Ja nie jestem aż za modą. Kupuje to co mi się podoba niezależnie czy to jest w modzie czy nie.
08 mar 2018 - 11:18
pierwsze słyszę o takim sklepie a sporo na insta siedzę
20 mar 2018 - 06:51
Ja nie kieruję się gustami celebrytek tylko swoimi.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: