NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Depresyjny Andrzej Chyra

Wysłane przez Anka1 
Depresyjny Andrzej Chyra
16 sie 2012 - 08:53
Uwielbiam Andrzeja Chyrę. Jest genialnym aktorem, ale chyba strasznie nieszczęśliwym człowiekiem. W każdym wywiadzie sprawia wrażenie mocno depresyjnego faceta. Nawet w tym ostatnim – w Mieście Kobiet [www.miastokobiet.pl]– niby mówi o miłości, a wygląda na kompletnie zrezygnowanego. Wiele, naprawdę wiele lat temu widziałam go na plaży w Sopocie, jak szedł z Magdą Cielecką. To był chyba jego najlepszy czas, przynajmniej prywatnie.
Zośka
Re: Depresyjny Andrzej Chyra
17 sie 2012 - 12:04
A myślisz Anka1, że oni nie są już razem? Chyba trudno im się od siebie oderwać... Ciągle grają razem w teatrze, ostatnio widziałam ich razem w kinie w Krakowie, on płacił za biletysmiling smiley Piękna z nich para...
17 sie 2012 - 13:29
Myślę, że Magda Cielecka jest najwiekszą jego miłością. Niestety, oboje mają zbyt silne osobowości i to jest powodem ich ciągłych rozstań i powrotów.
Eliza
21 sie 2012 - 11:20
[www.miastokobiet.pl]

to zdjęcie jest cudowne! jak lubicie Andrzeja, polecam Wam stronę na facebooku \'I want to party with Andrzej Chyra\' - co rano poprawia mi humor!
18 gru 2013 - 07:44
Cóż, aktorzy nie mogą być tylko szczęśliwi, każdy z nich ma swoje smutki jak i my-zwykli ludzie. Dlaczego jest tak a nie inaczej, to pewnie najlepiej wie sam pan Chyra.
Notabene, moim zdaniem również jest dobrym aktorem smiling smiley
15 kwi 2015 - 08:34
A może po prostu na co dzień nie pokazuje emocji? Może jest szczęśliwy, ale po prostu chowa to w sobie? smiling smiley

Buty taneczne muszą być wygodne i dopasowane, ale także modne
17 kwi 2015 - 10:29
Różnie to bywa z facetami.
27 kwi 2015 - 17:20
Uwielbiam go jako aktora. Przyznaję jednak, że nie śledzę jego życia osobistego.
04 maj 2015 - 12:57
Niedługo zostanie ojcem to może mu przejdzie depresja smiling smiley
13 maj 2015 - 11:17
Chyra był bodajże z jakąś aktorką jeśli się nie myle? Rezczywiście taki przygaszony jest, smutny, przygnębiony... Ciekawe dlaczego, czyżby nie układąło mu się w życiu miłosnym? Jedyne co znamy to plotki, a prawde zna tylko on sam...

Pozdrawiam!
[bugstop.pl]
12 cze 2015 - 07:20
wolver Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Chyra był bodajże z jakąś aktorką jeśli się
> nie myle? Rezczywiście taki przygaszony jest,
> smutny, przygnębiony... Ciekawe dlaczego, czyżby
> nie układąło mu się w życiu miłosnym? Jedyne
> co znamy to plotki, a prawde zna tylko on sam...
>

był z Magdaleną Cielecką, bardzo ładna kobitka i widocznie się załamał nie wiem czemu tego kwiatu jest pół świata winking smiley

Max
14 lip 2015 - 08:25
Pasowali do siebie, widać to było w scenach filmowych smiling smiley
12 sie 2015 - 18:04
niesamowita sprawa ~!!
17 sie 2015 - 10:27
Teraz jak urodziło mu się dziecko to pewnie trochę się pozmienia.
13 lis 2015 - 08:38
22 gru 2015 - 08:29
Ma na imię Andrzej. Nic dziwnego, że ma taki typowo Polski nastrój.
25 lip 2016 - 13:05
Andrzej Chyra jest super, a teraz t już w ogóle chyba jest po prostu szczęśliwy
26 lip 2016 - 10:19
Popieram, Andrzej rządzi
30 wrz 2016 - 14:21
ale dlaczego depresyjny? To bardzo fajny aktor, jeden z najlepszych moim zdaniem.
16 lis 2016 - 12:18
Andrzeja Chyrę akurat bardzo lubię, to świetny aktor.
23 gru 2016 - 09:20
Lubie go, zwłaszcza w filmie \"Wszyscy jesteśmy Chrystusami\"
02 sty 2017 - 07:53
według mnie tez andrzej jest górą

13 sty 2017 - 09:51
Okej... no ja w sumie też tak myśle.

13 sty 2017 - 14:50
Andrzej już wyszedł ze swojej depresji i problemów - mówił o tym u Kuby Wojewódzkiego w programie.

26 sty 2017 - 11:12
i dobrze ze mu się udało

published here
01 lut 2017 - 11:20
Wielu polskich aktorów ma taką manierę, może dlatego, że zwykle te poważne polskie filmy są smutne.
03 lut 2017 - 06:32
już teraz on nie jest taki

published here
08 lut 2017 - 08:57
No dokładnie, nie jest taki już jak kiedyś No ale wiadomo, ze ludzie się zmieniają, więc nie ma co myśleć o tym. Grunt, że wyszedł ze swoich problemów i funkcjonuje normalnie. Mam nadzieję, że Pan Andrzej nie będzie musiał więcej przechodzić przez depresję.

Wejdź na [www.podatnik.info] i rozwiąż problem wypełniania PITów

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-28 09:22 przez Selencja43.
22 mar 2017 - 07:27
No i świetnie, że zażegnał swoje problemy. Też mi się mocno w oczy rzucało to, że zawsze wygląda na osobę nieszczęśliwą. To musiała być jakaś ciężka depresja, bo wiele osób z tą chorobą funkcjonuje normalnie w społeczeństwie i nikt nie byłby w stanie poznać, że ta osoba ma jakieś problemy psychiczne. W przypadku pana Chyry było to mocno odczuwalnie przez wiele lat smiling smiley
14 lis 2017 - 13:21
Ta \"depresja\" to oznaka niczego innego, a tylko i wyłącznie nieumiejętności wylewania za kołnierz. Rodzina go trochę ogarnęła, szczególnie dziecko, ale i tak z nim już nigdy dobrze nie będzie. Raczej pewne, że kiedyś się stoczy.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: