NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Czy warto brać udział?

Wysłane przez Zuza 
Czy warto brać udział?
17 sie 2012 - 12:20
W Szafobraniu nie brałam jeszcze udziału i w sumie trochę sią waham. Czy mogłybyście mi opisać swoje odczucia na ten temat? Czy jest to fajna zabawa i warto w niej uczestniczyć?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-17 12:21 przez Zuza.
Re: Czy warto brać udział?
08 pa 2012 - 07:55
Oczywiście, że warto. Ja już byłam 3 albo 4 razy i zawsze przytargam kilka nowych ciuchów. Poza tym w sumie nawet jak za dużo nie wymienię to i tak nie ma to dla mnie większego znaczenia, chodzę z koleżanka i po prostu fajnie spędzamy czas. A ostatni się załapałam nawet na zdjęciu (ale nie zdradzę na którymsmiling smiley Szafobranie - zdjęcia
03 cze 2013 - 14:38
Oczywiście, że warto kolejna edycja Szafobrania z Miastem Kobiet już 23 czerwca http://www.miastokobiet.pl/szafobranie-15-edycja/
12 mar 2014 - 18:46
Warto spróbować smiling smiley
27 pa 2014 - 11:50
Z pewnością warto się zainteresować tematem. I mówi to właścicielka własnego sklepu. Może kiedyś dojdzie do takiej wymiany między właścicielkami..... W tym momencie cieszy mnie, że w moim e - sklepie pracują wyłącznie zaufane osoby, pomógł mi to zweryfikować program do sprawdzania komputera, i własna obserwacja pracowników, a sprzedaż cały czas rośnie.
14 sty 2016 - 09:59
Trzeba poinformować o szafobraniu wszytkich co tak śpiesznie biegna na promocje do marketów. Wtedy będzie się można wbić jak dzik w szafę. smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: