NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Program dotacyjny Fundacji

Wysłane przez klauddynnka26 
Program dotacyjny Fundacji
03 lis 2016 - 12:59
Witam,
To jest małe ogłoszenie o charakterze non profit. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat odrobinę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, w której pracuję , otwiera kolejną edycję programu grantowego dla wszelkich funkcjonujących w Polsce organizacji społecznych i charytatywnych. Każdy ma prawo starać się o gotówkowe dofinansowania o wartości dwudziestu tysięcy złotych. Pomoc na akcje społeczne dla osób uczących się, wszelkie formy uczenia innowacyjnych postaw i rozwiązania wspierające elektroniczne państwo. Z grantów wykluczeni są partie polityczne, wspólnoty wyznaniowe, urzędy, firmy. Więcej tutaj: http://www.szkolenia-menedzerskie.pl/fundacja-granty
Nie ma narzuconego dnia do którego przyjmowane są aplikacje – wszystkie analizowane są na bieżąco i cały rok.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
Re: Program dotacyjny Fundacji
19 gru 2017 - 07:38
Więcej informacji na ten temat można znaleźć na tej stronie. Warto zajrzeć, bo jest tam sporo przydatnych informacji,
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: