NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ogłoszenie charytatywne

Wysłane przez klauddynnka26 
Ogłoszenie charytatywne
29 wrz 2016 - 15:03
Witam wszystkich,
To będzie krótkie zaproszenie o charakterze non profit. Liczę na to, że nikt się nie obrazi – choć to może temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Mianowicie fundacja Training Projects, z którą jestem związany proponuje aktywistom społecznym udział w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to cykl szkoleniowy dla organizacji sportowych, turystycznych, prozdrowotnych, ekologicznych, edukacyjnych, charytatywnych, ruchów miejskich itp. – wszystkich, którzy działają społecznie. Cały program finansuje nasza fundacja. W naszym serwisie www zasady uczestnictwa : [www.symulacje.edu.pl]
Czołem,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o wsparcie non profit dla wolontariuszy i działaczy społecznych.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: