NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

niezbędny element każdej łazienki

Wysłane przez dziunia 
niezbędny element każdej łazienki
14 lut 2015 - 17:32
Lustra są niezbędnym elementem każdej łazienki. W zasadzie trudno określić czy bardziej potrzebują je kobiety czy mężczyźni. Kobiety makijaż wolą wykonywać w spokoju. Toaletka najczęsciej jest w sypialni lub w garderobie, chociaż niektóre kobiety wolą ją w łazience. Mężczyzna musi celebrować proces golenia w łazience nad umywalką. Tak czy inaczej lustro w łazience to podstawa [noweforum.leroymerlin.pl] .
Mnie brakuje luster podgrzewanych. Takich, które by nie parowały. Ciagle ciężko takie dostać w sklepach. Skoro podgrzewane lustra do makijażu są dostępne to chyba mogli by na taki sam pomysł wpaść producenci luster łazienkowych.

Re: niezbędny element każdej łazienki
04 kwi 2016 - 11:43
Ja mam najprostsze lustro, tylko dość duże. Akurat w przypadku łazienki jestem za minimalizmem.
08 kwi 2016 - 09:48
Ja także jestem za minimalizmem w łazience. Nie lubię też, jak kosmetyki leżą gdzie popadnie. Właśnie dlatego według mnie w łazience najważniejsze są funkcjonalne meble.

Coś takiego, jak te ze strony www.homebook.pl. Szuflada na kosmetyki, słupek na ręczniki i szafka z lustrem np. na leki. A Wy? Jakie meble macie u siebie?
17 kwi 2016 - 18:29
Minimalizm w łazience jest super, natomiast nie każdy ma na tyle dużą łazienkę, żeby umieścić w niej 3 szafki smiling smiley Dlatego trzeba sobie radzić również innymi sposobami, jak na przykład podstawową aranżacją wnętrza. Odpowiednio dobierając kolor czy fakturę płytek [sklep.paradyz.com] można w łazience stworzyć dużo więcej przestrzeni niż za pomocą białych szafek. Choć nie ukrywam, dużo bym dała, żeby mieć na tyle miejsca w łazience, by swobodnie móc te 3 szafki ustawić.
18 lip 2016 - 11:40
minimalizm to świetne rozwiązanie dla małych łazienek w naszej łazience wykorzystaliśmy tapety w jasnych odcieniach z [tapetywsieci.pi] udało nam się w ten sposób optycznie powiększyć to pomieszczenie, natomiast cała reszta czyli szafki i półki były robione na wymiar
14 wrz 2016 - 09:07
A jak wam się podoba takie lustro z lampkami po bokach http://sprzedajemy.pl/lustro-lazienkowe-z-oswietleniem-i-polka-nr2202202, jakie jest w ofercie na Sprzedajemy.pl? Jak dla mnie, całkiem gustowne.
05 gru 2017 - 15:14
Dla mnie w łazience po prostu musi być stylowe i ciekawe lustro jak tutaj - > [artdecor24.com.pl] . Oprócz wyglądu musi być funkcjonalne....
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: