NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

wyposazenie do restauracji

Wysłane przez basiulka 
wyposazenie do restauracji
28 lut 2017 - 15:19
Mam w planach otworzyć własna restaurację. Lokal już jest, poszukuje firmy gdzie kupię pełne wyposażenie. Kogo polecacie? czytałam o Tanake ma ktoś od nich meble i sprzet ? [www.tanake.com.pl]
Re: wyposazenie do restauracji
09 mar 2017 - 14:21
ja korzystałam ze strony [www.garnki24h.pl] i jestem bardzo zadowolona, dlatego każdemu polecam!
15 maj 2017 - 09:46
oświetlenie kuchni [www.emiloo.pl]

wyposażenie chłodnicze [www.igloo.pl]

13 lis 2017 - 22:03
Wiesz co na pewno, jak mogę doradzić, potrzebna będzie Ci odzież gastronomiczna I to jest jeden z ważniejszych elementów jakie trzeba zakupić przy otworzeniu własnej restauracji.
28 lis 2017 - 16:03
Poza odzieżą potrzebny jest też przecież odpowiedni sprzęt taki jak zmywarki i wyparzarki winterhalter, ale możesz się nie stresować wydatkami bo ta firma wypożycza i serwisuje także swój sprzęt co jest wyjątkowo korzystne na starcie działalności takiej jaką jest własna restauracja
04 gru 2017 - 09:06
Jeśli chodzi o wyposażenie cukierni lub piekarni to [www.hasborg.pl] ma ofertę znakomitych maszyn piekarniczych oraz cukierniczych do formułowania różnego rodzaju ciasta, nadziewania ciastek i wiele innych.
11 gru 2017 - 09:44
A co z przygotowywaniem potraw? Do tego na pewno są potrzebni wykwalifikowani kucharze, ale także odpowiednie urządzenia. Poczytajcie: http://celnie.pl/komora-wedzarnicza-kociol-warzelny-jakie-jeszcze-urzadzenia , a dowiecie się co może okazać się bardzo przydatne do parzenia, wędzenia i rozdrabniania mięsa.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-08 09:49 przez Nisiek.
17 kwi 2018 - 06:29
Sklepów do takiego wyposażenia raczej nie brakuje, wystarczy poszukać
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: