NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zastawa stołowa - propozycje

Wysłane przez klio 
Zastawa stołowa - propozycje
25 mar 2014 - 15:34
Pomóżcie mi wybrać smiling smiley Chcę zamówić stąd http://www.gmpgastro.pl/ zastawę dla mamy na 50 urodziny. Szukam ogólnie czegoś klasycznego, ale jednocześnie nietuzinkowego. Inne strony także mile widziane smiling smiley
polecam zastawę stołową sklepu firmy rossi.pl wielki wybór oraz obsługa na wysokim poziomie.
Re: Zastawa stołowa - propozycje
30 sty 2017 - 23:02
Piekne talerze znalazłam w Duka, takich piękności dawno nie widziałam [dukapolska.com]
Re: Zastawa stołowa - propozycje
19 kwi 2017 - 11:22
Na rynku jest masa firm, które produkują piękne zastawy stołowe. Ja ostatnio też wymieniałam swoją i wybór jednego kompletu był nie lada wyzwaniem. Polecam wam ten sklep [mensahome.eu], w swojej ofercie mają zastawy wszystkich najlepszych firm. smiling smiley Style są różne, od wymyślnych, po nowoczesne i proste. Ja zdecydowałam się na prostą, biała zastawę od ASA, ale wiadomo, to rzecz gustu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: