NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

na przeziebienie - rosołek

Wysłane przez florcia 
na przeziebienie - rosołek
15 lut 2016 - 08:05
Podobno by się ustrzec przed przeziębieniem najlepiej pić herbatę z rumem. Do tego dużo cytryny i przetartego korzenia imbiru. Od niedawna mam już własny bo go rozsadziłam w doniczkach. Naukowcy przekonują również, że lapacho działa na wirusa opryszczki oraz na różne wirusy grypy. Lapacho, to napar z kory długowiecznych drzew z gatunku Tabebuia Impetiginosa. Ma zacny aromat i wspaniały smak, ale z uwagi na obniżanie krzepliwości krwi nie wolno jej pić kobietom w ciąży i matkom karmiącym. Z tego wniosek ze dobrze też działa na choroby wieńcowe.
Pamiętam jak moja babcia w silnych przeziębieniach nacierała mnie jakimś tłuszczem, stawiała bańki i podawała mi rosół z kaczki. Jakież było moje zdziwienie gdy przeczytałam ulotkę leku homeopatycznego oscillococcinum - [oscillo.pl] , okazało się, że w jego składzie też jest wątróbka z kaczki. Zastanawiam się czy nie kupić tego wnukom na wypadek przeziębienia.
Re: na przeziebienie - rosołek
03 sty 2018 - 11:20
słyszałam o herbacie z imbirem

dach do altany ogrodowej
Re: na przeziebienie - rosołek
17 sty 2018 - 10:32
Ja osobiście spożywam wodę leczniczą odkąd przeczytałam o tym na blogu [www.fitnesswomen.pl] . Ona naprawdę pomaga, chodź nie wierzyłam zanim nie spróbowałam.
Re: na przeziebienie - rosołek
17 sty 2018 - 11:10
avatar
Ja w czasie przeziębienia stosuję syrop z cebuli, a na rozgrzanie piję gorącą wodę z sokiem malinowym domowej roboty. Staram się też poleżeć przynajmniej jeden dzień w łóżku. Na noc smaruję plecy i klatkę piersiową aromatyczną maścią rozgrzewającą.
Re: na przeziebienie - rosołek
30 mar 2018 - 21:54
Kiedyś czytałam na [womenshealth.pl], że rosół wcale nie działa tak leczniczo, jak się ogólnie o tym myśli. Słyszałyście o tym?
Re: na przeziebienie - rosołek
10 kwi 2018 - 11:18
Przede wszystkim warto przejść na zdrową, naturalną dietę. Kupuję naturalne produkty w [www.gryczanka.pl] i tej zimy choroba mnie ominęła smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: