NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

prowiant na górskie wędrówki

Wysłane przez czeresnia 
prowiant na górskie wędrówki
07 lut 2016 - 19:27
.
Mój tata opowiadał, że jak kiedyś z harcerstwa jeździli na rajdy w góry to dobierali się w \"trójki kocherowe\". Jedna osoba niosła w swoim plecaku kocher, druga zapas denaturatu, trzecia suchary, zupy w proszku i suchą wędlinę lub puszki. Posiłki jadano wspólnie więc musieli zgadzać się pod względem upodobań kulinarnych. Dziś gdy moda obowiązuje na wszystko, nawet na markowe okulary przeciwsłoneczne. Jedzenie musi też być trendy i spełniać normy sztampy. I tu pojawia się jedzenie dostępne w sklepach ze sprzętem do uprawiania surwiwalu [www.bron.pl] . Samo określenie liofilizowane oznacza formę uzyskania proszku z wcześniej przygotowanych dań. Jest to metoda nieco inna jak w dawnych zupach z proszku, nie mówiąc o dzisiejszych zupach chińskich z makaronem. Liofilizacja to suszenie sublimacyjne zamrożonych substancji. Tak powstaje proszek bez glutaminianu sodu, konserwantów i \"witamin na literę E\". Może to i dobry pomysł. Wystarczy nasypać do kupka porcję wojskową, zalać wrzątkiem i mamy pyszny i zdrowy posiłek. Nawet dzieciaki czują się wówczas jak marines.

Re: prowiant na górskie wędrówki
21 cze 2016 - 10:20
Technologia poszła bardzo do przodu przede wszystkim jeśli chodzi o sprzęt i ubrania. Bardzo podobają mi się teraz te lekkie śpiwory, lekkie samo-rozstawiające się namioty grinning smiley Kiedyś trzeba było na plecach dźwigać naprawdę ciężkie rzeczy, teraz wszystko jest super lekkie i małe smiling smiley . Ubrania też są super, lekkie, odprowadzające wilgoć.
Re: prowiant na górskie wędrówki
03 sty 2018 - 11:18
ja biorę zawsze bułeczki i coś do nich smiling smiley
ceny altan drewnianych
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: