NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Gdzie znaleźć przyprawy bez chemii?

Wysłane przez celless 
Gdzie znaleźć przyprawy bez chemii?
27 sty 2016 - 12:41
jak sama nazwa wskazuje szukam jakiegos sprawdzonego sklepu (najlepiej w sieci) zebym mogla zrobic zakupy zdrowej zywnosci. Najbardziej interesuja mnie przyprawy bez dodatku chemii. Sporo sie ostatnio naczytalam o szkodliwym dzialaniu takich przypraw z tymi roznymi skladnikami i musze szybko cos z tym zrobic, dlatego jesli macie jakies sprawdzone miejscowki w sieci, to piszcie smiling smiley
Re: Gdzie znaleźć przyprawy bez chemii?
29 sty 2016 - 12:18
doskonale Cię rozumiem, te przyprawy z niezdrowymi dodatkami bardzo odbijają się na naszym organizmie, a slyszałaś o herbafarm?
30 sty 2016 - 08:23
nie slyszalam, a co to jest? jakas marka przypraw? szczerze mowiac z taka sie jeszcze nie spotkalam, a mozesz powiedziec cos wiecej na ten temat?
31 sty 2016 - 08:59
nie, tam można kupić właśnie takie przyprawy bez chemii, są zdrowe i tanie, choćby to: [herba-farm.pl] tam jest tego jeszcze więcej, powiem Ci, że dodatkowo wszystko znakomicie smakuje smiling smiley
01 lut 2016 - 10:17
no rzeczywiscie wybor jest spory, a i ceny dobre, o to wlasnie mi chodzilo, dzieki! :-)
25 maj 2016 - 13:33
duzo jest teraz sklepów ze zdrową żywnością, więc myślę, że łatwo Ci będzie taki znaleźć smiling smiley
30 sie 2016 - 12:20
Takich przypraw należy szukać głównie w sklepach ze zdrową żywnością. Ja już od dłuższego czasu używam przypraw o naturalnych składzie, bez chemicznych ulepszaczy. Przeczytałam o nich w tym artykule http://kochamczytac.pl/naturalne-przyprawy-i-aromaty-dla-twojej-gastronomii/ i od tamtej pory, wszystkie gotowane przeze mnie potrawy mają zupełnie inny smak i aromat.
30 sie 2016 - 15:25
Takich przypraw należy szukać głównie w sklepach ze zdrową żywnością. Ja już od dłuższego czasu używam przypraw o naturalnych składzie, bez chemicznych ulepszaczy. Przeczytałam o nich w tym artykule http://kochamczytac.pl/naturalne-przyprawy-i-aromaty-dla-twojej-gastronomii/ i od tamtej pory, wszystkie gotowane przeze mnie potrawy mają zupełnie inny smak i aromat.
14 gru 2016 - 15:28
Ja kupuję od dawna przyprawy \"Dary Natury\" - polecam. Akurat u mnie w okolicy jest sklepik, gdzie można dostać różne przyprawy bez chemii.
27 kwi 2017 - 17:27
Ja zamiast przypraw używam dużo ziół, ale nie zawsze się ona sprawdzają. Po zdrowe przyprawy zazwyczaj udaje się do sklepu ze zdrową żywnością. Ostatnio w telewizji widziałam reklamę bulionu z Krakusa, który nie zawiera konserwantów i innych ulepszaczy smaku. Kupiłam na spróbowanie i rzeczywiście skład ma super, jeśli porównać np. z kostkami rosołowymi które przepełnione są chemia. Może ktoś z was też już próbował tego bulionu ?
04 lip 2017 - 11:43
Najlepiej takie wyhodować samemu sobie w domu nawet na parapecie. W czasie lata wystarczy na zewnątrz w ogródku jak ktoś ma swój ogród lub kawałek ogródka.
14 gru 2017 - 11:33
Ze swojej strony polecam Ci zajrzeć do tego sklepu internetowego ze zdrową żywnością: [www.vegenovo.pl] mają naprawdę szeroką ofertę , sama tam się zaopatruję od bardzo dawna i mogę polecić.
17 sty 2018 - 11:04
Do pieczenia ciast polecam dodatki z serii \\\"ze świata natury\\\". Do świątecznych wypieków używałam ekstrakty naturalne oraz cukier z wanilią i cukier trzcinowy z cynamonem. Przyprawy z tej serii mają prosty i naturalny skład. Kupiłam je w sklepie producenta [e-oetker.pl] i jestem z nich bardzo zadowolona grinning smiley .
26 sty 2018 - 18:48
Najlepiej troszkę poczytać o przyprawach, a nawet w zwykłym supermarkecie będziecie mogli wybrać odpowiednie, zdrowe przyprawy. W przypadku pieprzy warto zainwestować w młynek ponieważ pieprz ziarnisty jest dużo bardziej zdrowy jeżeli sami go zmielimy. W pierzach mielonych niekoniecznie musimy trafić tylko na ziarenka pieprzu. Ja tylko taki kupuje, Knorr teraz wypuścił fajną serię przypraw, więc pieprz czarny z Wietnamu powinien znaleźć się na waszych półkach.
17 kwi 2018 - 06:28
A są przyprawy z chemią? Choć pewnie w sklepach ziołowych by można poszukać
17 maj 2018 - 07:33
hepski Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A są przyprawy z chemią? Choć pewnie w sklepach
> ziołowych by można poszukać

Nie masz chyba pojęcia o tym, co znajduje się w przyprawach. Myślę, że najrozsądniej zacząć od czytania etykiet, a zakupy robić w sklepach typu https://zielonaesencja.pl. To po prostu wyjdzie na zdrowie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: