NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Zmywarka

Wysłane przez mala 
Zmywarka
20 sty 2016 - 09:08
Od jakiegoś dłuższego czasu mam problem ze zmywarką, po umyciu naczyń wydostaje się z niej brzydki zapach i zupełnie nie wiem co z tym zrobić?
Myłam i czyściłam ją wielokrotnie i nic nie pomogło. Może powinnam oddać ją do serwisu bo jest jeszcze na gwarancji?Może któraś z was miała podobny problem?Proszę o radę.
Re: Zmywarka
20 sty 2016 - 10:39
Niech Ci serwis sprawdzi odpływ, bo smrodek może wydobywać się z rury jak u mnie. A wtedy użyć środka do czyszczenia rur.
10 lut 2016 - 09:41
Też miałam ten sam problem. Zaczęłam używać tabletek do czyszczenia zmywarki i problem zniknał. Nieduży wydatek a problem znika od reki winking smiley
29 lis 2016 - 08:26
Poczytaj na ten temat. Ostatnio wpadł mi przed oczy artykuł o wyborze zmywarki na poradniku eu-eu i przyznam, że warto dobrze przemyśleć jej zakup. Fajne i praktyczne porady.
09 gru 2016 - 08:44
Najlepiej wybrać taką zmywarkę, do której łatwo będzie dokupić części jak coś się po gwarancji zepsuje. Nie trzeba od razu nowego urządzenia kupować. Ja znalazłam takie części na [north.pl] . Tam mają spory wybór takich produktów.
16 sty 2017 - 18:18
Zerknij sobie https://rtvsalonagd.pl/jaka-zmywarke-kupic-ranking/ znajdziesz tam bardzo ciekawy ranking zmywarek, może przydać Ci się podczas wyboru dobrej zmywarki do domu.

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 19:00 przez Orodo.
03 lut 2017 - 12:14
I jak wygląda sytuacja? Udało Ci się pozbyć tego zapachu ze zmywarki? Może trzeba jeszcze raz spróbować ją wyczyścić? Tutaj też znajdziesz mnóstwo porad odnośnie prawidłowego czyszczenia zmywarki - [www.maxkuchnie.pl] Ja staram się systematycznie czyścić i pielęgnować zmywarkę, bo jednak to urządzenie codziennie styka się z zabrudzeniami różnego rodzaju. Powodzenia i pozdrawiam winking smiley
29 wrz 2017 - 09:46
u mnie był początkowo taki zamysł ze zmwarką,a le oboje z mężem stwierdziliśmy ze i tak czesto nas w domu nie ma więc chyba nie am to sensu, w kuchninawidelcu kupuję często taki zestawik do zmywania, wieksze gąbeczki szybko sie zmywa,a i tak nigdy dużo tego nie ma,w gruncie rzeczy wcale jakoś tak nie widze, nawet po opiniahc znajomych, zebym dużo miałą za wode płacić przez to
17 kwi 2018 - 06:34
No o sprzęt trzeba dbać, a jak coś z nim nie tak i samemu nie daje sobie rady to i pomoc warto wezwać
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: