NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Znacie dobrą restaurację z Łodzi?

Wysłane przez Wiktoria90 
Znacie dobrą restaurację z Łodzi?
22 kwi 2015 - 07:30
Niedługo wybieram się na bieg ulicą Piotrkowską do Łodzi i chciałabym też trochę pozwiedzać. Czy jakaś restauracja z Łodzi jest dobra polecenia. Nie chcę żeby była bardzo droga...;( I jaki nocleg polecacie?Hotel czy raczej jakiś hostel?smiling smiley
Re: Znacie dobrą restaurację z Łodzi?
26 cze 2015 - 10:17
Zwykle stołuję się na podstawie ocen w google smiling smiley Te opinie są bardzo pomocne. W Łodzi jest kilkadziesiąt różnych restauracji serwujących różne typy potraw. Ponoć poznańskie Art Sushi ma się otworzyć w tym mieście ale to jeszcze się okaże kiedy.
03 gru 2015 - 07:47
Ja wolę catering nowy sącz smacznie i zdrowo. Nie muszę nigdzie biegać tylko przywożą mi pod nos dobre jedzenie. Mogę polecić.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-26 10:23 przez murador.
15 gru 2015 - 08:31
Anatewka. Pyszne jedzenie. Świetna atmosfera. Muzyka na żywo. Ja wyszłam stamtąd ukontentowana w całości.
10 lut 2016 - 09:45
JA była ostatnio w tawernie na plancu manufaktury. Bardzo fajna obsługa, smaczne dania i ceny nie wzięte z kosmosu.
03 sty 2018 - 11:21
słyszałam o tej tawernie

dach altana
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: