NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

własne truskawki

Wysłane przez pati88 
własne truskawki
12 sty 2018 - 08:49
cześć Dziewczyny! Zastanawiam się nad posadzeniem na działce własnych truskawek. To moje ulubione owoce, jem je praktycznie przez cały rok bo mrożę kupione wcześniej owoce, jednak martwi mnie to, że słyszy się, że jest w nich sporo chemii innych tego typu rzeczy. Nie chce ryzykować zdrowia kosztem radości z jedzenia. Dlatego też postanowiłam, że posadzę własne owoce i wówczas będę mieć pewność, że to co jem jest zdrowe i sprawdzone. Zastanawiam się nad zakupem sadzonek frigo od [www.sadzonki-frigo.pl], ponieważ mają oni kwalifikowane rośliny a same sadzonki szybko się przyjmują i szybko rodzą pierwsze owoce. Co o tym sądzicie?
Re: własne truskawki
25 kwi 2018 - 07:58
Uważam, że własne owoce to super sprawa! Mi też marzą się własne truskawki w ogródku ale póki co nie mam zupełnie czasu, aby się tym zająć. Jednak trochę poczytałam na ten temat i wydaje mi się, że może Ci się przydać agrowłóknina do truskawek. Koniecznie poczytaj.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: