NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

a jakie ogrzewanie do domu????

Wysłane przez teresa15 
a jakie ogrzewanie do domu????
01 gru 2017 - 14:05
Postanowiłam wymienic u siebie piec stary na bardziej nowoczesny a dokładniej Co , firma [www.kotlobud.pl] dobiera tak piece do potrzeb klienta aby spełniały wymogi. Polecam
Re: a jakie ogrzewanie do domu????
28 sty 2018 - 11:34
Bardzo ciekawą ofertę kołów grzewczych oraz pomp cieplnych znalazłam u tej firmy: [www.immergas.pl] smiling smiley Mają innowacyjne produkty i stosują przy ich wyrobie bardzo nowe technologie smiling smiley Są już na rynku od 50 lat, więc znają się na tym co robią!
Re: a jakie ogrzewanie do domu????
21 lut 2018 - 22:43
Gazowe jest drogie.
Re: a jakie ogrzewanie do domu????
09 mar 2018 - 15:10
wszystko zależy od naszych oczekiwań i budżetu. Radzę zacząć od dobrego projektu i dopasowania instalacji do ilości użytkowników. Dobrym rozwiązaniem będzie lektura na blogach branżowych [blog.gielda-paliw.com] bo lepiej uczyć się na błedach/doświadczeniach innych użytkowników. Im więcej czasu przeznaczymy na dopasowanie tym będą lepsze efekty w trakcie użytkowania.
Re: a jakie ogrzewanie do domu????
25 mar 2018 - 14:58
Choć zajęło to trochę czasu i mimo pewnych wątpliwości zdecydowaliśmy się na system kominowy Schiedel [www.schiedel.com] Choć nie należał do najtańszych to oferuje wyśrubowane standardy bezpieczeństwa i ulatniania spalin, na tym nie warto oszczędzać - w końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze. To producent, który jest znany i ceniony w całej Europie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: