NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak chronić żywność?

Wysłane przez matija 
Jak chronić żywność?
12 cze 2017 - 17:28
Zastanawiam się nad tym tematem, bo wakacje coraz bliżej, czas wyjazdów, z żywnością w tym czasie (ale w ogóle również) trzeba szczególnie uważać. Sporo cennych rad na temat tego jakie są zagrożenia chemiczne żywności przeczytałam na https://www.unileverfoodsolutions.pl/Aktualnosci/Gastrostrefa/Bezpieczenstwo_zywnosci_zagrozenia_i_winowajcy.html ale nadal temat mnie ciekawi i szukam rozwinięcia tego wątku. Generalnie na UnileverFoodSolutions.pl sporo znalazłam na temat żywności, ale gdybyście miały jakieś swoje obserwacje odnośnie tego jak chronić żywność, to jestem na nie otwarta. Mam tu na myśli nie tylko przechowywanie, ale też zabezpieczanie pożywienia w trakcie dłuższych podróży, zabezpieczenie produktów szybko psujących się (owoce sezonowe, warzywa) - jak sobie z tym radzicie? Takie rady zawsze w cenie.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-12 17:28 przez matija.
Re: Jak chronić żywność?
04 lip 2017 - 11:47
Moim zdaniem najlepiej sprawdzają się do tego pojemniczki takie plastikowe. Ja często wkładam do lodówki w takich pojemnikach i do zamrażarki. Sprawdza się doskonale.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: