NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wyposażenie kuchni

Wysłane przez Marcela 
Wyposażenie kuchni
17 maj 2017 - 12:49
Hej! Co wolicie zwykłą patelnie czy woka? Ostatnio zasmakowała mi kuchnia azjatycka i przymierzam się do kupna woka, z pomocą tej strony [www.eurobb.net] . Macie, używacie?
Re: Wyposażenie kuchni
22 maj 2017 - 14:20
Ja bardzo lubię woki, ale polecam Ci sprawdzić naczynia żeliwne. Ostatnio w ręce wpadły mi takie od Stauba i są boskie. Wcześniej miałam tylko naczynia (garnki stalowe) od Zwillinga i noże od nich. Akcesoria kuchenne i do manicure też robią świetne więc polecam sprawdzić
06 cze 2017 - 07:46
Generalnie moim zdaniem nie ma co oszczędzać na dobrych garnkach, należy to traktować jako inwestycję na całe lata. To prawda, te lepsze są bardzo drogie, ale jeżeli lubisz gotować to warto! smiling smiley Ja ostatnio staram się stopniowo wymieniać garnki i zawsze decyduje się na te lepsze. Oczywiście wszystkie kupuje z tej samej serii, aby do siebie pasowały. Polecam zastanowić się nad szybkowarem, w Polsce nie jest tak popularny czego nie rozumiem. Ten sklep jest godny zaufania, ja tam kupuje teraz wszystkie garnki jak i inne dodatki. smiling smiley www.mensahome.eu
06 cze 2017 - 12:47
Ja osttanio gruntownie wymieniłam moje stare wyposażenie na nowe. Jestem bardzo zadowolona, bo tera gotowanie jest o wiele przyjemniejsze i wygodniejsze. Generalnie polecam wam ten sklep [mensahome.eu], posiadają naprawdę fajny wybór wszelkiego rodzaju gadzetów i dodatków do kuchni. smiling smiley
26 cze 2017 - 13:47
Ja również nie oszczędzam na zakupie porządnych garnków, noży i sprzętu AGD. Jeśli coś ma służyć na lata musi być dobrej jakości. Ja ostatnio zakupiłam fajne formy do pieczenia ciast w internetowym sklepie dr. oetkera. Jestem z nich bardzo zadowolona i zamierzam wymienić wszystkie stare blaszki na nowe tej firmy.

28 cze 2017 - 21:36
Najlepiej kupować naczynia kuchenne dobrej jakości bo posłużą na dłużej smiling smiley bardzo duży wybór patelni znalazłam na stronie [www.homedome.pl] sama na pewno zdecyduję się na kilka smiling smiley
04 lip 2017 - 11:40
Ja lubię praktyczne i zmysłowe wyposażenie w kuchni. Najlepiej ozdobne, które będzie się idealnie prezentować pod każdym względem. Najlepiej w jednym odcieniu
16 sie 2017 - 13:15
Najpierw jakość, potem wygląd. Bo powiedzmy sobie szczerze, duży zestaw garnków z tej samej serii zawsze wygląda świetnie grinning smiley Zresztą przy przeprowadzce na nowe mieszkanie postanowiłam zaszaleć. Wyrzuciłam wszystkie stare garnki i kupiłam sobie taki zestaw [www.al.to] . Bo Tefal to jednak to coś, nie bez powodu każdy ich zna, wg mnie nie ma lepszego sprzętu grinning smiley a do tego fajna jest ta opcja z odpinaną rączką. W końcu mam garnki w jednej szafce a nie w trzech. teraz tylko woka dokupię i będę miała pełnię szczęścia!

Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy...
17 sie 2017 - 12:07
Wiesz co ja ostatnio do kuchni zakupiłam nowe meble , parę gadżetów i zdecydowałam się na podwieszany sufit, moja kuchnia odrazu sie bardziej nowoczesna , a sufit robiła mi firma [www.mk-inspiracje.com] z Łodzi , i zdecyduję się również na sufit w salonie bardzo ładnie to wyglada , polecam wsystkim
29 sie 2017 - 18:18
Już pisałam jakiś czas temu, teraz mogę powtórzyć, ze jeśli chodzi o dobre wyposażenie kuchni to nacyznia żeliwne, patelnie żeliwne itp ze Stauba oraz noże i garnki stalowe ze Zwillinga. Rewelacyjne sprzęty. Mam cały czas i nie mogę narzekać.
14 wrz 2017 - 16:21
Jadalnia to bardzo praktyczne pomieszczenie, chociaż urządzenie jej w praktyczny sposób też może być dużym wyzwaniem. Zauważyłam, że bardzo inspirujące są takie artykuły [www.decorto.pl] -potrzebujesz-do-swojej-jadalni/. Ułatwiają urzadzanie domu.
23 wrz 2017 - 17:03
Co do mebli, to do kuchni najbardziej odpowiednie będą takie na wymiar. Co do sprzętu agd, to także nie warto oszczędzać i wybrać sprzęt renomowanych producentów, jak Beko, Bosch, Tefal, czy Zelmer - z drobnego agd bardzo przydatny jest w kuchni choćby grill elektryczny, ale też młynek do kawy, czy opiekacz, ten [www.morele.net] będzie w sam raz, ma sporo przydatnych funkcji.
27 wrz 2017 - 13:22
Wygrałam ostatnio w konkursie na jednym blogu nóż Zwillinga i przyznaję, że jest rewelacyjny. Jestem ciągle zachwycona i Staubem i Zwillingiem, rewelacyjne firmy, nie mogę narzekać bo jestem prawdziwie zachwycona jakością naczyń, garnków, patelni i noży. No i zestawów do manicure :-)
29 wrz 2017 - 09:49
Ja teraz w sklepie kuchnianawidelcu zrobiłam takie zakupy, ze chyba mąż mnie przeklnie smiling smiley ale waro, bo na niektóre rzezy 50% było taniej, a tak czy inaczej czy noże czy deska do krojenia się przyda, wydaje mi się, ze niektóre rzeczy trzeba wymieniac co jakiś czas, taka deska która moze zbierać różne zarazki, ja co roku kupuję nową, bo starch nie da sie aż tak dobrze doczyścić, a teraz babmbusową w tym sklepei kupiłam, zobacze jak się sprawdzi takei drewno
13 lis 2017 - 18:23
Mam woka, ale wyłącznie jako dodatek do wyposażenia kuchni, bo wiadomo, że wszystkiego na nim nie zrobię.
Na garnkach też nie oszczędzałam, bo dobre gary przetrwają wiele lat i jak rozłożyć kwotę ich zakupu powiedzmy na 10 lat to wychodzą grosze. A gotuje się przecież codziennie i nie chciałabym, żeby mi się ciągle coś przypalało czy jakieś toksyczne sprawy wydzielały się do jedzenia z chińszczyzny. Zdecydowałam się na Gerlacha, kupionego na [www.indelo.pl]. Firmy nikomu przedstawiać nie trzeba, bo chyba każdy o niej słyszał smiling smiley Można je stosować w piekarniku, co też jest dużą zaletą.
21 lis 2017 - 08:59
Mogę z czystym sumieniem polecić salony Mensa Home. Na pierwszy rzut oka ceny nie przekonują, ale mam od nich kilka rzeczy już od paru ładnych lat i wszystko służy tak jak powinno, więc raczej inwestycja z tych bardziej oszczędnychwinking smiley Ostatnio wymieniałam noże i jestem równie zadowolona - [mensahome.eu] Pozdrawiam!
12 gru 2017 - 08:49
Jeśli chcesz naprawdę fajne wyposażenie do kuchni to koniecznie zajrzyj tutaj: [mykitchen.pl]
Znajdziesz tam sporo bardzo fajnych rzeczy i myślę, że coś sobie spośród nich wybierzesz.
13 sty 2018 - 15:24
Dla mnie strasznie spodobała się stylówka z artykułu [www.kuchniaonline.pl] marzy mi się taka kuchnia
24 mar 2018 - 12:53
Ja zainwestowałam w ostatnim czasie w porządne pojemniki do przechowywania żywności. Na stronie [dafi.pl] znalazłam takie, które najbardziej mi odpowiadają.
03 kwi 2018 - 11:49
A myślałyście już o małym AGD? Ja się właśnie zastanawiam nad tym, co najbardziej może mi się przydać. Znajoma podesłała mi linka do sklepu internetowego https://mirapolnext.pl/ i faktycznie wybór różnych gadżetów do domu jest bardzo duży. Każdy znajdzie coś dla siebie.
17 kwi 2018 - 06:25
Jak dla mnie w kuchnia powinna być przede wszystkim praktyczna, dlatego między innymi nie jestem w stanie obejść się od pojemników do przechowywania przypraw czy żywności. Ich wybór jest naprawdę spory: https://fabrykaform.pl/pojemniki-kuchenne, a że są przydatne, to raczej nie można w to wątpić.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: