NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Noże kuchenne

Wysłane przez pati88 
Noże kuchenne
25 kwi 2017 - 06:42
Witajcie. ostatnio na stronie [sharpknife.pl] zapoznałam się z artykułem, który poleca zakup noży kuchennych do sera oraz ryb. Trochę mnie to zaskoczyło, nie ukrywam, ponieważ nigdy nie widziałam ich u moich znajomych lub rodziny. Jedynie w restauracjach. Jak więc myślicie? Czy zakup tego typu akcesoriów to zbytek, czy jednak warto je mieć w swoim mieszkaniu bo są przydatne?
Re: Noże kuchenne
28 cze 2017 - 21:46
Zestaw noży jest bardzo przydatny w kuchni zwłaszcza jeśli ktoś dużo gotuje smiling smiley zamówiłam jeden kilka miesięcy temu na stronie [www.homedome.pl] i sprawdza się świetnie w mojej kuchni.
Re: Noże kuchenne
05 lip 2017 - 14:49
avatar
Noże są dobre jak je dobrze na oszczysz. Jak znajdziesz ciekawe w dobrej cenie znanych marek to warto je kupić.
Re: Noże kuchenne
30 lip 2017 - 17:57
Dla mnie najlepsze noże robi Zwilling. Mam ich zestawy noży kuchennych i jestem zachwycona jakością. Od tej firmy w sumie zaczęło się moje zbieranie lepszych rzeczy w kuchni. Potem wzięłam garnki i akcesoria Zwilling a teraz do kompletu kupuję różne rzeczy Stauba, więc dobre noże okazały się podstawą w kuchni. No i mają fajne akcesoria dla kobiet, takie do manicure ;-)
Re: Noże kuchenne
29 wrz 2017 - 09:52
Ja mam noże do chleba do filetowania i zwykłe, kupowałam różne bo wiem ze z męzem lubimy eksperymentowac w kuchni i na penwo się nam to przyda,w kuchninawidelcu w sklepie jets duży wybór, ja tam kupiłam i jestem z nich zadowolona, ładnie wyglądaja, są solidne moim zdaniem dobra opcja zakupy, tym bardziej ze często mozna trafić na promocje
Re: Noże kuchenne
16 pa 2017 - 10:17
A polecicie jakiś komplet (najlepiej w bloczku) dobrych, ostrych noży? Teraz mam ceramiczne i jestem wściekła, bo ciągle gdzieś odpada jakiś kawałek i ostrze już nie jest gładkie, tylko \"pocharatane\". Nadal są ostre, ale nie wygląda to fajnie.
Re: Noże kuchenne
17 kwi 2018 - 06:33
Dobry nóż kuchenny to podstawa, ja niestety mam z nimi problem, bo wszystkie moje noże są strasznie tępe tongue sticking out smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: