NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Tradycyjne wyroby wędlinarskie

Wysłane przez anku 
Tradycyjne wyroby wędlinarskie
12 sie 2014 - 21:11
Co sądzicie o tradycyjnych, domowych wędlinach? Z tego co wiem domowe wędliniarnie będa musiały zaprzestać wędzenia...
Re: Tradycyjne wyroby wędlinarskie
13 sie 2014 - 09:45
Też słyszałam o tym zakazie, ale zobaczymy jak to wszystko się potoczy. Z tego co widziałam w telewizji to były już pierwsze protesty, ale tak jak mówię - wszystko okaże się w przyszłości. A co do samych tradycyjnych wędlin to jestem jak najbardziej na tak! są przepyszne, a przede wszystkim domowe, bez dodatków żadnej chemii winking smiley. Szczególnie lubię wędliny wieprzowe (tutaj jest ciekawe info właśnie na temat regionalnych i tradycyjnych wyrobów wieprzowych - http://www.wieprzopedia.pl/produkty-regionalne-i-tradycyjne) winking smiley
05 lut 2015 - 20:27
W sklepie mięsnym u mnie na osiedlu raz w tygodniu jest dostawa świeżych wędlin z pobliskiej wędzarni - są pyszne i o wiele lepsze niż te \'masowe\' szynki, więc polecam szukać takich miejsc.
23 cze 2016 - 15:09
Ja powiem szczerze, że wystarczy pojezdzić po okolicznych wioskach, zawsze znajdą się rolnicy, którzy sie zajmują. Ja jestem z okolic Opola, ale kiedys byłam na weselu pod Krakowem. To na wiejskim stole były takie super wędliny, że aż się chciało jeść bardziej niż tort weselnywinking smiley Podobnie zresztą podobnie miałam z rybami. Jak pojechałam do kuzyna na Pomorze Zachodnie to praktycznie co drugi dzień robiłam [dobreryby.pl], bo do morza było niedaleko, to świeże ryby można było zajadaćsmiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: