NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pierś indyka QAFP faszerowana pieczarkami i natką pietruszki

Wysłane przez oliviaa 
Pierś indyka QAFP faszerowana pieczarkami i natką pietruszki
22 lip 2014 - 11:59
Ja również zamieszczę tutaj przepis, z którego korzystam bardzo często. Jest to pierś indyka QAFP faszerowana pieczarkami i natką pietruszki. Do przygotowania dania potrzebne będą:
1 pierś indyka QAFP
1 cebula
400 g pieczarek pokrojonych w półplastry
2 pęczki natki pietruszki
świeże sałaty
50 ml octu jabłkowego
1 łyżeczka musztardy
150 ml oliwy z oliwek
sól i pieprz
Pełny przepis dostępny jest tutaj - http://www.sprawdzonydrob.pl/smaczny-drob/przepisy-kulinarne/dania-z-indyka/art,32,piers-indyka-qafp-faszerowana-pieczarkami-i-natka-pietruszki.html.
Re: Pierś indyka QAFP faszerowana pieczarkami i natką pietruszki
27 pa 2014 - 11:16
Niekórzy smarzą mięso z indyka na oliwie z oliwek ale to nie jest wcale takie dobre, ja wolę taki olej kokosowy i to najlepiej z jakiegoś eko sklepu, nie zmienia smaku potraw także spokojnie można go używać w kuchni na co dzień
05 lut 2015 - 20:45
Niedawno polubiłam indyka, a to za sprawą pulpecików ze zmielonego mięsa indyczego z kaszą jaglaną. Jest to jedna z pyszniejszych potraw jakie jadłam, więc polecam.
18 lut 2015 - 12:24
tak raczej tradycyjnie, a może spróbujcie faszerować kurczaka serem pleśniowym i suszonymi pomidorami - ciekawe połączenie

reflektor ogrodowy czy naświetlacze? Coś jak hot or not.
25 cze 2015 - 07:55
Nie raz już tak robiłam, ponieważ uwielbiam połączenie serów z suszonymi pomidorami.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: