NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Przepis na szybkie danie wegetariańskie

Wysłane przez Dozorczyni 
Przepis na szybkie danie wegetariańskie
16 sie 2012 - 11:13
Czy znacie jakieś fajne przepisy na danie wegetariańskie? Najlepiej, żeby to był łatwy i szybki przepis, bo gdy wracam do domu, to zawsze jestem strasznie głodna i nie chcę długo czekać grinning smiley
Re: Przepis na szybkie danie wegetariańskie
17 sie 2012 - 08:41
Kroisz cukinię w plasterki, wrzucasz na patelnię z odrobiną oliwy, posypujesz kolendrą, solą, pieprzem i dusisz piętnaście minut. To taki superszybki przepis, ale się za bardzo tym nie najesz, więc możesz jeszcze ugotować do tego ryż i wtedy będzie już ok. Ja używam tylko ryżu basmati, jest najlepszy i gotuje się tylko 10 minut.

Życie jest piękne i ja też
17 sie 2012 - 09:18
Wero, zajrzyj na nasz portal do działu z przepisami. Znajdziesz tam mnóstwo inspiracji, np. sałatkę z żurawiną i serem pleśniowym: [www.miastokobiet.pl] Jest szybka, zdrowa i kolorowa
17 sie 2012 - 13:08
Ta cukinia z ryżem brzmi przepysznie i ta sałatka z żurawiny też. W sumie nie wiem, która bardziej smakowicie grinning smiley Jak tylko wypróbuję, podzielę sie wrażeniami.
21 sie 2012 - 09:23
Anetto, zrobiłam tę cukinię tak jak mi polecałaś. Jest przepyszna. Zrobiłam też z niej placki z pieczarkami. Starłam cukinię, dodałam jajko, bułkę tartą, podsmażone pieczarki i doprawiłam solą oraz pieprzem. Zjadłam z ketchupem. Polecam!
ILikeNigella
04 pa 2012 - 10:36
Na tvn Style jest nowy program kulinarny \\\"Pyszne 25\\\" prowadzony przez nową gwiazdę tvn (MasterChef) Annę Starmach... Nie będę się rozwodzić nad prowadzącą, bo nie o tym tutaj mowa, ale muszę przyznać, że program jest bardzo ciekawy. Pani Ania pokazuje jak przygotować danie w 25 minut i żeby jego cena nie przekraczała 25 zł. W ostatnim odcinku pokazała 4 różne przepisy na makarony w wersji wegetariańskiej oraz dla mięsożerców. Obejrzyjcie, polecam smiling smiley
30 lis 2012 - 01:55
W zimę stawiam na ciepłe potrawy i ostatnio szukałam inspiracji. Bardzo dobry przepis na gołąbki warzywne znalazłam na stronie Kotanyi. Polecam, sprawdzonesmiling smiley [pl.kotanyi.com]
VC
23 kwi 2013 - 07:58
Polecam: [myvintagecuisine.blogspot.com]

Przepisy wegetariańskie szybkie i proste w wykonaniu smiling smiley
07 mar 2014 - 08:37
A sprawdzałaś portal puszka.pl? Taka internetowa baza z przepisami wegetariańskimi, czasem z niej korzystam.
12 mar 2014 - 12:40
O, teraz weszłam na ten portal i bardzo ciekawe przepisy tam są, dzięki!
14 mar 2014 - 09:41
Ja polecam dania na parze. Nie wiem czy jesz ryby ale to super opcja, szybko lekko i zdrowo
06 maj 2014 - 12:57
A może kotlety jajeczne?
23 cze 2014 - 12:41
- brokuły
- makaron penne
- czosnek
- bazylia
Czosnek podsmażamy na patelni, dodajemy ugotowany makaron, potem brokuły i bazylie (piueorz i sól wedle uznania). Ja dodaje jeszcze ser.
24 cze 2014 - 08:36
marakron ze szpinakiem - moje danie na szybko. Do tego zazwyczaj dodaje serek feta i czosnek, trochę śmietany smiling smiley
25 cze 2015 - 08:05
Świetnie sprawdzają się też wszystkie dania warzywne z komosą ryżową, ponieważ jest pożywna i bardzo wartościowa.
21 sty 2016 - 09:16
Ja uwielbiam kaszę [melvit.pl] do tego sosik pomidorowy oraz łosoś, najlepsze jedzenie! A przygotowanie zajmuje mi dosłownie 10 minut.!I to jest bardzo zdrowe jedzenie!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-21 09:17 przez oliviaa.
22 mar 2016 - 12:57
Też bardzo lubię kaszę, szczególnie jaglaną! Na Kaszomanii jest wiele takich przepisów.
26 lip 2016 - 10:18
Ja ostatnio generalnie bardzo polubiłam dania wegetariańskie. Jednym z moich ulubionych stały się placki z cukinii - kroje cukinię w drobne plastry, trochę solę i później piekę lub smażę. Do tego śmietana - niebo w gebie winking smiley A jak nie mam czasu za bardzo to zamawiam sobie zestaw sushi z [www.sushi-tokyo.pl] i tez jest dobrzewinking smiley Albo wstawia jakąś prostą zupę - kukurydzianą, ewentualnie pomidorówkę lub ogórkowąwinking smiley
15 wrz 2016 - 08:19
Jeśli chodzi o dania wegetariańskie to ja korzystam przeważnie z przepisów z [dobreryby.pl]. Karp po żydowsku i smażony pstrąg są po prostu wyborne! Do tego w tym sklepie można zamówić sobie też świeże ryby z połowu (można nawet zobaczyć kiedy będzie następny połów), ale też do wyboru są ryby wędzone (mega dobre) i przetwory rybnewinking smiley Popatrz też na stronach dla wegetarian. Ja już kilka razy korzystałam z takich przepisów, np. quessadillas czy makaron z warzywami. Ostatnio odkryłam też fajny przepis na \"kaszi\" czyli polskiej wersji sushi - z kaszą jaglaną lub gryczaną, kiszonym ogórkiem i polskimi warzywami winking smiley
26 cze 2017 - 09:20
A korzystacie z bloga Jadłonomia? Tam jest mnóstwo świetnych przepisów wegetariańskich.
13 lut 2018 - 15:06
Szczerze to tez od jakiegos czasu staram sie spozywac mniej miesa. Jakosc negatywnie wplywa na moje samopoczucie zjedzenie czegos ciezko strawnego szczegolnie opartego wlasnie o nie. Moze nie do konca bede sie przestawiala na kuchnie weganska jednak staram sie robic duzo wiecej potraw z dododatkiem warzyw czy tez ryb. Na cale szczescie w sieci mozna znalezc mnostwo przepisow na takie dania. Jedynm z lepszych jakie udalo mi sie ostatnio namierzyc jest ten [uwielbiam.pl] Bylam zdziwiona jak za pierwszym razem wyszedl mi swietnie ten sos beszamelowy chociaz go wczesniej nigdy nie robilam. Wlasnie takie pomysly lubie, na ktore nie potrzeba duzego nakladu finansowego przy szybkiej realizacji - w tym przypadku mi to zajelo lekko ponad godzine. Polecam wszystkim smakoszom ryb smiling smiley
23 maj 2018 - 10:18
Ostatnio robiłam sos Tzatziki w/g tego [www.kamis.pl] przepisu, jest świetny, idealnie się komponuje z warzywami i mięsem z grilla
Nazwa użytkownika:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: