NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ile się gotuje kaszę gryczaną

Wysłane przez justa27 
Ile się gotuje kaszę gryczaną
08 sty 2017 - 09:56
Proszę oświećcie mnie, bo to co mi wychodzi w garze, to żadna tam kasza gryczana na sypko, tylko jakaś obrzydliwa \"glamza\". icon_sad.gif

Ile wody dajecie? Jak długo gotować? I najważniejsze czy gotujemy aż do wyparowania wody, czy wcześniej kończymy gotowanie i odcedzamy kaszę?

Przecież to nie może być skomplikowane...
Re: Ile się gotuje kaszę gryczaną
11 sty 2017 - 06:58
Nigdy nie gotuję do wyparowania wody ale po prostu odcedzam. I kasze gotuję ok 15 minut.Wtedy jest najsmaczniejsza ( nie przepadam za rozgotowaną). Możesz sobie zresztą sprawdzic w czasie gotowania czy kasza jest już gotowa i czy wszystko jest z nią ok.

Zerknij sobie zresztą na te stronę
[www.przepisy.pl]

Jest tutaj kilka informacji o tym jak ugotować kasze gryczaną.
Re: Ile się gotuje kaszę gryczaną
01 lut 2017 - 09:38
Wiecie, to zależy od tego jaką kaszę kto lubi. Na opakowaniu masz zawsze napisane ile się kasze gotuje \"wzorowo\", jednak ja np. lubię taka bardziej rozgotowaną. Jeżeli szukasz więcej porad kulinarnych, zajrzyj na mój blog [domowedania.pl] smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: