NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Poradnik kulinarny Renaty Rusinek-Marszałek

Wysłane przez agnieszka3201 
Poradnik kulinarny Renaty Rusinek-Marszałek
08 kwi 2014 - 11:02
Poradnik „Pyszne ciacho? To nie problem!” Renaty Rusinek-Marszałek jest odzwierciedleniem jej własnego zapału do pieczenia przeróżnych słodkości. To wyraz pasji, którą autorka pragnie podzielić się ze wszystkimi chcącymi poszerzyć swoje kulinarne umiejętności lub po prostu poznać kolejne fascynujące przepisy. Książka pełna jest konkretnych instrukcji i przydatnych porad, w dodatku wszystkie zawarte w niej przepisy zostały uprzednio przetestowane przez czujne ręce autorki. W podzielonym na osiem części tematycznych poradniku znajduje się również praktyczna tabelka z przelicznikiem wag, niezwykle ułatwiająca dalszą pracę w kuchni. Szerokie spektrum opisanych przepisów pozwala upiec nie tylko przepyszny piernik czy ciasteczka, lecz także niejeden niesamowity tort.
Re: Poradnik kulinarny Renaty Rusinek-Marszałek
06 maj 2014 - 12:52
Fajnie, że ludzie dzielą się tym co kochają i co ich pasjonuje.
Re: Poradnik kulinarny Renaty Rusinek-Marszałek
30 lis 2015 - 12:00
Uwilbiam poradniki pani Renaty. Od jakiegoś czasu piekę ciasta i dzięki jej przepisom wychodzą naprawdę samczne. Tutaj możemy polegać na profesjonalnym podejściu i doświadczeniu pani Renaty
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: