NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

przepis na grilla

Wysłane przez KaskaJ 
przepis na grilla
17 mar 2014 - 09:43
Ponieważ niedługo sezon grillowy a ja kocham dania z grilla i całą otoczkę z nim związaną, podaję fajne przepisy. Pierwszy to pstrąg zawinięty w folii. Trzega go przyprawić solą i pieprzem a w środku umieścić masełko czosnkowe i gałązkę rozmarynu. Grillować w folii, jest pycha, pardzo aromatyczny i soczysty! A na deser polecam banany w skórce, trzeba je naciąć i włorzyć do srodka 3 kostki czekolady. Zawinąć w folię i grillować. Niebo w gebie polecam!
Re: przepis na grilla
18 mar 2014 - 08:58
Potwierdzam grillowane banany z czekoladą są naprawdę super!
06 maj 2014 - 12:53
Uwielbiam ryby pieczone w folii. Są dużo lepsze niż te z patelni!
21 sie 2014 - 10:53
Pstrąg z folii jest świetny! Wypróbowałam Twój przepis i na prawdę mi smakował. Będę jadać go częściej. Ja mogę Ci polecić fajną alternatywę dla fast-foodów, a mianowicie grillowany hot-dog. Jagnięcą kiełbasę z grilla wsadzasz do grahamki i dodajesz zdrowe dodatki. Składniki, które możesz dodać znajdują się na stronie: http://www.maxkuchnie.pl/przepisy/mieso-i-drob/grillowane-hot-dogi-z-kielbaskami-jagniecymi-807.html. Osobiście nie trzymam się sztywno tego co w przepisie i zawsze jeszcze coś dorzucę od siebie w zależności od tego co mam w lodówce smiling smiley
22 cze 2015 - 07:51
Polecam grillowany schab z warzywami z dodatkiem orzechów i puree z przepisu z [www.wieprzopedia.pl] . Smakuje fantastycznie. Można go też przyrządzić w piekarniku, ale zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu wersja z grilla. Idealny dla smakoszy mięsa z grilla smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-22 07:52 przez magdalena_paj.
22 cze 2015 - 09:03
Ja uwielbiam grillowane warzywa. Poza tym czasem robię hamburgery na grillu.
25 cze 2015 - 07:55
Kocham grillowaną kukurydzę z masełkiem... Szkoda, że jeszcze nie ma na nią sezonu.
03 lip 2015 - 08:23
Ja także! A najlpeszy deser z grilla to banan z czekoladą!
23 lis 2015 - 08:32
Też robię takiego banana. To świetne zwieńczenie każdego grilla.
21 gru 2015 - 08:38
To ja jednak wolę catering wrocław smcznie. Przywiozą mi pod drzwi gotowe jedzenie i mam problem z głowy.
14 mar 2016 - 17:54
Do sezonu grillowego jeszcze trochę ale ja ogólnie uwielbiam takie zawijane młode szparagi: [kaminiarz.pl] przepis jest bardzo prosty a przekąska z grilla pyszna.
22 mar 2016 - 12:27
Mmm też uwielbiam takie szparagi! Nie mogę się doczekać aż będzie na nie sezon!
25 lip 2016 - 13:01
Powiem wam, że jeżeli chodzi o grilla to mi się już to mięso trochę \"przejadło\". Ostatnio to przede wszystkim mam ochotę na grillowane ryby. Najczęściej korzystam z przepisu z [dobreryby.pl]. Przygotowuje w ten sposób nie tylko pstrąga, ale też łososia, dorsza czy mintaja winking smiley No i do tego najcześciej jakieś tzatziki i grillowane warzywa - najlepiej cukinia. Zdrowy i smaczny grill winking smiley
25 sty 2017 - 12:57
Ostatnio poszukiwałam jakiś ciekawych inspiracji, ale akurat na to by wybudować grill w ogródku. Ogólnie dla mnie sezon grillowy to najlepszy okres smiling smiley Lubię bardzo różne potrawy z grilla, a w poprzednim sezonie królowały banany z czekoladą. Dlatego też grill w naszym ogródku byłby najlepszym rozwiązaniem. Ciekawe pomysły na grille gazowe znalazłam tutaj [decofire.pl] smiling smiley Moim zdaniem świetna sprawa! I w końcu będziemy mieć miejsce, gdzie można spędzić wspólnie czas ze znajomymi smiling smiley
24 lut 2017 - 22:56
Nie ma to jak przysmaki, które zostały odpowiednio upieczone. Grillowany kozi ser z jabłkiem, cynamonem i żurawiną jest czymś, czego koniecznie warto spróbować. To jeden z moich ulubionych przysmaków, który uwielbiam jeść w sezonie letnim. Warto zadbać o to, by grillowany ser był odpowiednio świeży.
06 kwi 2017 - 16:15
Wydaje mi się, że absolutnie nie ma się co ograniczać do samego mięsa czy pieczonych przysmaków. Grill może nam równie dobrze posłużyć do zrobienia wyśmienitych przysmaków z owoców, czego dobrym przykładem są np. flambirowane brzoskwinie. Dobrze pamiętać o tym, żeby były one świeże, bo tylko wtedy uda się z nich wydobyć właściwy smak. Myślę, że nasi znajomi, których poczęstujemy czymś takim z pewnością długo nie będą mogli wyjść z zachwytu nad taką przekąską.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-06 16:15 przez Parowka.
15 maj 2017 - 04:36
Oj równiez uwielbiam warzywa z grilla Oraz kurczaka. Oczywiście zjem czasami jakąś kiełbaskę czy karkówkę . Ale staram się zdrowo odżywiać tak wieć to własnie warzywka są podstawą mojego grillowego jedzenia
Tylko czemu pogoda jest taka brzydka.....

Sprawdzam sobie jednak prognozę na najbliższe dni. Ma byc trochę ładniej ( mam nadzieje bo jednak wypadałoby tego grilla na dniach zrobić smiling smiley).

Polecam dziewczyny zajrzeć sobie tutaj:
[www.przepisy.pl]

Na stronie jest bardzo wiele dobrych dań z grilla.
26 cze 2017 - 09:14
Teraz jest dużo okazji do grillowania. A robicie sałatki na grilla? Macie sprawdzone przepisy?
05 lip 2017 - 14:31
U nas sprawdzają się na grillu rybki, wołowina, karków, kiełbaski. Zawsze dobrze smakują jak są dzień wcześniej przystrojone.
18 gru 2017 - 13:07
ja z grill a najbardziej lubię sobie zrobić burgery, mięsko wołowe, sałata, pomidor, bułka ser żółty Hochland [zolte.hochland.pl] i to wszystko polać ketchupem i majonezem..mmm pychotka smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: