NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Seler naciowy

Wysłane przez SuperGirl 
Seler naciowy
07 mar 2014 - 08:38
Jak jecie seler naciowy? Ja czasem robie surówkę z selera naciowego i owoców. Lub kroję łodygi na mniejsze kawałki i jem z jakimś dipem. Macie może jakieś inne, ciekawe propozycje na podanie tego warzywa?
Re: Seler naciowy
06 maj 2014 - 12:58
Nie, nie jem. Nie przepadam za tym warzywem tak samo jak i za pietruszką.
25 cze 2015 - 08:05
Zazwyczaj dodaję go do soków warzywnych, czasami do różnych potraw, ale to rzadziej.
03 lip 2015 - 08:24
Ja jem go solo, jak przekąskę. Dobrze smakuje z hummusem.
18 sie 2015 - 08:01
Ostatnio jadłam pyszna paprykę zapiekaną, faszerowaną ryżem, selerem naciowym i innymi warzywami. Jedynie w takim połączeniu seler naciowy mi smakuje smiling smiley
14 wrz 2015 - 08:57
Nie jadłam jeszcze czegoś takiego. Z chęcią spróbuję.
23 lis 2015 - 08:31
eforka Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ja jem go solo, jak przekąskę. Dobrze smakuje z
> hummusem.

Próbowałam kiedyś takiego solo, ale mi niestety nie smakował na tyle. Ale o hummusie nie pomyślałam, przyznaję się.
25 lip 2016 - 13:03
Ja nie przepadam jakos
26 cze 2017 - 09:20
Ja czasami stosuję seler naciowy do koktajli. Ale w sumie nieczęsto go używam.
03 lip 2017 - 07:05
Moim zdaniem warto taki seler naciowy wsadzić na wiosnę i mieć swój. Zawsze jako dodatek do potraw smakuje wyśmienicie. Do grilowania, sosów , zup, potraw różnego rodzaju. Ja co roku sieje taki.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: