NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Przepisy na zdrowe dania

Wysłane przez Zosia06 
Przepisy na zdrowe dania
11 lut 2016 - 18:16
Lubicie gotować zdrowo? Ja zawsze miałam problem z przestawieniem się na zdrowe gotowanie. Mieszkałam na wsi, a wiadomo ze na takich terenach gotuje się bardzo tłusto. Znalazłam bardzo fajną stronkę na której są bardzo ciekawe przepisy łatwe a zarazem zdrowe. Polecam stronkę [www.pomyslszefa.pl]
Re: Przepisy na zdrowe dania
22 mar 2016 - 12:57
Ja bardzo często przygotowuję takie zdrowe potrawy. Często inspiruję się blogiem Jadłonomia oraz Kaszomania.
20 maj 2016 - 10:05
Ja tam wierze w zupy. W tygodniu gotuje najczęściej pomidorówkę, krupnik, ogórkową, a teraz wiosną obowiązkowo botwinka smiling smileysmiling smiley Warto tez gotować gulasz, najlepiej z dużą ilością marchewki i pietruszki, a podawać go z kaszą, głównie jaglaną, bo mało kaloryczna i sytasmiling smiley Od czasu do czasu można zaszaleć z orientem i kupić (ostatnio jadłam w [www.sushi-tokyo.pl]) lub spróbować samemu zrobić jakieś sushismiling smiley Są i ryby i warzywa - samo zdrowiesmiling smiley Polecam też soki jednodniowe jako dodatek po jedzeniu, bo często są zrobione z owoców i warzyw, które przyśpieszają metabolizm smiling smiley
23 maj 2016 - 10:16
Pewnie, warzywa i owoce to źródło wielu witamin, a ryby mają dużo omega-3 i można przygotować je na wiele sposobów \\\"(ja najbardziej lubię po żydowsku wg przepisu [dobreryby.pl]). Polecam też soki jednodniowe lub wielodniowe - zwłaszcza z buraka i marchwi, które są przepyszne i niedrogie! Można też zamienić ziemniaki na kasze jaglaną - samo zdrowie i mega dobrze smakuje np. z rybą czy gulaszemsmiling smiley
24 maj 2016 - 08:32
To ja dorzucam jeszcze przepis na fajną sałatkę ze szparagami, tym bardziej że teraz jest na nie sezon: [www.kaminiarz.pl]
31 maj 2016 - 18:32
Wszystkie najlepsze i zarazem najzdrowsze przepisy jakie udało mi się znaleźć zamówiłam na [www.dobregarnki.pl]
Ostatnio zainspirowały mnie przepisy na przekąski meczowe za co mój mąż jest mi wdzięczny w każdy sportowy wieczór a najważniejszą osobą zamiast biegajacych po murawie pilkarzy jestem JA!

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-31 18:34 przez lukrowana.
08 pa 2016 - 20:41
Od kiedy posmakowały mi w sposób szczególny sery kozie, to przyrządzam z nimi rozmaite sałatki. Moim zdaniem to wyśmienite, lekkostrawne danie, które ma bardzo zdrowy skład i nie tuczy. Idealnie nadaje się do spożywania w pracy, gdyż łatwo można zapakować je do pojemnika.
13 gru 2016 - 17:27
U mnie trudno by było przetrwać bez sałatki, zwykle na kolację. Najszybciej znika tradycyjna jarzynowa, z lekka modyfikacją z przepisu [www.przepisy.pl] - w tym wykonaniu jest pyszna. Musicie spróbować.
18 gru 2016 - 16:42
Z przepisy.pl robiłam ostatnio spaghetti z cukinii [www.przepisy.pl] - wyszło super i znika w momencie z talerzy, nawet u moich dzieci, więc musi być dobre smiling smiley
20 gru 2016 - 14:41
Mmm. zdrowie dania to także te z grilla, nie dość, że są pyszne to do tego naprawdę pozytywnie wpływają na organizm smiling smiley Lepiej jest usmażyć rybkę na patelni grillowej, niż na tej zwykłej smiling smiley A dodatkowo, warto jest znać kilka sprawdzonych przepisów na tego typu dania grinning smiley Takie możecie znaleźć tutaj [grill360.pl] smiling smiley Pychotka!
02 sty 2017 - 10:31
Jeśli lubicie pieczywo, to myślę, że idealnie sprawdzi się tutaj hummus - jest pyszny oraz zawiera mało konserwantów, ponieważ firma ceni sobie zdrowe odżywianie smiling smiley Oferta interesująca o naprawdę jest w czym wybierać zatem warto się z nią zapoznać winking smiley
24 maj 2017 - 04:57
Moim ostatnim odkryciem jeśli chodzi o słodycze i przekąski jest słony karmel [www.guiltfree.pl]. Bardzo ciekawy słono-słodki smak. Dla mnie rewelacja, może i Wam posmakuje smiling smiley
26 cze 2017 - 09:14
Słony karmel nie jest akurat najsłodszy. Przecież to sam cukier.
05 lip 2017 - 14:39
U nas są zdrowe i praktyczne bo często robione na bazie swojskiego mięsa i do tego warzyw. Wszystko swoje.
28 lip 2017 - 14:28
Wiadomo że zdrowe gotowanie to gotowanie z głową. Wystarczy wybierać produkty które zawierają walory zdrowotne. Ostatnio dzięki [pokochajolejrzepakowy.eu] , dowiedziałam się że mój olej je posiada .
20 pa 2017 - 09:05
Bardzo dobre zdrowe naturalne składniki do różnych potraw i nie tylko znajdziecie w tym sklepie:
vegenovo.pl , kupuję tutaj od dawna i jestem zadowolona. Mają naprawdę świetny wybór , no i cieszą się zaufaniem wśród klientówsmiling smiley
31 pa 2017 - 13:30
Zdrowe gotowanie jest mega trudne, zauważyłyście to? Mi po wielu podejściach się odechciało, ale zamiast wrócić do fast foodów to wpadła mi w ręce firma cateringowa Katowice. Od jakiegoś czasu od nich biorę jedzenie i szczerze mówiąc nawet zaczęłam delikatnie chudnąć. Mają mega zdrowe i smaczne jedzenie winking smiley
13 sty 2018 - 15:28
Istnieją patelnie, do których nie trzeba dodawać tłuszczu, do diety nadają się idealnie [www.kuchniaonline.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: