NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Śniadania dla dzieci

Wysłane przez agatamorez 
Śniadania dla dzieci
23 pa 2015 - 11:54
Znalazłam niedawno proste i zdrowe przepisy na śniadania dla dzieci, które podała Monika Mrozowska. Mój synek przepada za ciastkami owsianymi i domowym musli. A Wy co przyrządzacie swoim dzieciom na śniadanie?
Re: Śniadania dla dzieci
23 lis 2015 - 08:30
Nie przepadam za jej blogiem. Natomiast bardzo często korzystam z działu \"Śniadania mistrzów\" na blogu Filozofia Smaku.
05 lut 2016 - 10:50
Ciastka owsiane są bardzo dobre i zdrowe ale pod warunkiem, że zrobimy je sami. Sama robię często takie ciasteczka z [melvit.pl] dodaje trochę miodu i ewentualnie bakalie albo owoce. Przynajmniej później nie mam wyrzutów sumienia, że zjadłam coś nie zdrowego smiling smiley
22 mar 2016 - 12:27
Też robię czasami takie ciasteczka z płatków owsianych. Są zdrowe i stanowią też idealną przekąskę do szkoły dla dzieci.
13 maj 2016 - 13:15
Moje dziecko najchętniej zjadałoby na śniadanie kanapkę z nutellą. Staram się ją odzwyczaić od produktów napakowanych białym cukrem i pomyślałam, że może zamiast takich słodyczy podawać jej raz na jakiś czas miód. Jest na pewno dużo zdrowszy i bardziej odżywczy. Znalazłam nawet sklep z naturalnymi miodkami - [prawdziwemiody.pl]
To rodzinna pasieka, więc mam gwarancję świeżości i tego, że nie dodają tam jakiś paskudnych, chemicznych dodatków.
05 lip 2017 - 14:34
U nas na śniadanie mleko z płatkami lub kanapki mix z wędliną, serkiem, sałatą, pomidor, ogórek, rzodkiewka i wiele innych. Co jakiś czas inne. Mamy w swoim ogródku takie sezonowe warzywa, a więc nie ma z tym problemu.
18 gru 2017 - 13:09
ja zawsze na śniadanko robię dzieciom bułkę albo chlebek z salami lub szynką, serem żółtym Hochland [zolte.hochland.pl] do tego pomidor i ogórek zielony smiling smiley Czasami jeszcze jajko na twardo smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-18 13:09 przez minionek.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: