NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Ulubione kawy i herbaty

Wysłane przez magdalena_paj 
Ulubione kawy i herbaty
18 mar 2015 - 11:31
Dziewczyny! Co najbardziej lubicie pić? Kawa czy herbata? Ja ostatnio zasmakowałam w kawie Lavazza [www.sklepkawa.pl] . W ogóle jestem miłośniczką kawy - piję 1-2 dziennie. Rano mocniejszą na pobudzenie do działania, a po południu jakąś delikatniejszą smiling smiley Co do herbat to przeważnie pijam zieloną smiling smiley
Re: Ulubione kawy i herbaty
23 lis 2015 - 08:32
Ja przede wszystkim piję kawę. Po herbatę sięgam akurat bardzo rzadko.
14 gru 2015 - 11:29
Ja nie piję kawysmiling smiley herbatę lubię zieloną i czerwoną

26 gru 2015 - 10:18
Ja piję i to i to, aleee jeśli chodzi o herbaty - uwielbiam z firmy Ahmad. Są najlepsze, chociaż trochę drogie ^^
01 cze 2016 - 12:47
Kawa rozpuszczalna, ale tylko rano. Herbata najlepiej zielona, albo malinowa.

02 cze 2016 - 05:15
A co powiecie na zieloną kawę? Nie sądzicie, że właśnie taka jest wyjątkowa? Same zerknijcie - [www.iherbata.pl]
Pewnie, że każdemu odpowiada zupełnie inna, ale nie zmienia to faktu, że herbata musi być wyjątkowa.
06 cze 2016 - 11:31
Kawy nie pijam, ale herbatę wprost uwielbiam. Nie wyobrażam sobie dnia, żeby nie wypić choć jednej filiżanki. Moją ulubioną pozostaje niezmiennie od lat sprawdzona ahmad tea, którą poleciła mi kiedyś kuzynka. Jej smak jest niesamowity i warto się o tym przekonać osobiście.
Pozdrawiam
23 cze 2016 - 08:21
Ja preferuje głównie te herbaty, które można kupić zimą, czyli te cynamonowe, imbirowe, gozdzikowe, piernikowe, albo z dodatkiem pomarańczy i cytryny no i miodowe. Z kolei ostatnio zakochałam się w jaśminowej herbatce, którą piłam w w [www.sushi-tokyo.pl]. SUper pachniała, a do tego nie musiałam jej słodzić. Do taki orientalnych potraw nadawała się idealnie, a myślę, że też dobrze smakowała by z deseramismiling smileysmiling smileysmiling smiley Natomiast moje dzieci to piją głównie te malinowe, truskawkowe i cytrynowe, ale też coraz cześciej staram się im podawać te z dzikiej róży, bo róza ma dużo witaminy Csmiling smiley
10 lip 2016 - 13:37
Ja kupuję kawy włoskie. Mam sprawdzony sklep [www.konesso.pl] w którym zamawiam od lat. Nie zamieniłabym go na żaden inny smiling smiley Po raz kolejny Konesso został wybrany za najlepszy sklep z kawą wg rankingu Opineo co mówi samo za siebie smiling smiley Polecam Wam kawy od nich bo naprawdę warto wydac parę złotych więcej ale napić się wyśmienitej kawki.
22 sie 2016 - 09:52
A pijecie herbatki z różnych ziół? Chodzi mi tu głównie o yerba mate. Na MangoPress.pl przeczytałam, czy yerba mate jest zdrowa i wychodzi na to, że picie jej niesie niemałe korzyści. Ktoś pija? Może się podzielić wrażeniami?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-22 09:53 przez pajęczyca_tekla.
15 wrz 2016 - 14:34
Na pewno słyszałyście o herbacie yerba. Ostatnio widziałam jej odmianę brazylijską: [argentynalimited.pl]
Podobno ma bardzo ciekawy smak, o ile oczywiście ktoś lubi rozkoszować się takimi herbacianymi aromatami. W każdym razie, warto by było zdegustować smiling smiley
29 lis 2016 - 09:46
Moim ulubionym napojem jest kawa. Lepszego nie można było wymyślić. Oczywiście, trzeba się nauczyć wydobywać z niej smak i aromat. Dlatego warto szukać nowych metod na parzenie kawy, jak choćby tutaj http://www.beanbrothers.pl/alternatywne_metody.html i nauczyć się wydobywać nowe aromaty.
11 sty 2017 - 04:55
Też uwielbiam kawę, zwłaszcza w połączeniu z deserem. Na ogół piję tchibo [www.frisco.pl] , jej smak najbardziej mi odpowiada
11 sty 2017 - 08:48
Ostatnio zamiast porannej kawy piję Yerba mate i jestem bardzo zadowolony. Dobry smak i gwarantuje pobudzenie.
04 mar 2017 - 11:49
Ja najbardziej lubie herbaty marki BiFix.
01 cze 2017 - 09:52
Ja tam zamiast kawy zdecydowanie wolę sobie wypić dobrą herbatę z sokiem , albo wodę z syropem zimną z lodówki , na lato daje idealne orzeźwienie. Takie soki i syropy kupuję w tym sklepie: tutaj i mogę go w 100 procentach polecić. Mają duży wybór i zawsze wynajdę coś ciekawego dla siebie.
21 cze 2017 - 08:32
nie lubię kawy, nie pijam kawy, tylko woda mineralna
06 lip 2017 - 11:23
Moja żona pije herbaty zielone, czerwone i niektóre japońskie mieszanki. Ja pijam herbaty czarne typu Ceylon.
01 sie 2017 - 00:14
a jakiej wody uzywacie do zalewania kawy i herbaty? ja glownie kranowki choc ostatnio wyczytalam tutaj [www.darnatury.pl], ze duzo lepiej by bylo ja jeszcze filtrowac..
20 wrz 2017 - 11:27
A próbował ktoś kawy prażonej? Do tej pory piłam rozpuszczalną, ale zaczyna mi dokuczać zgaga, a i bez tego przecież nie jest ona zbyt zdrowa w sumie... Chciałabym się przerzucić na kawę z ekspresu i trafiłam właśnie na temat prażenia ziaren i markę Coffee for Life: [www.kawaprazona.pl] Ponoć jest dużo łagodniejsza dla organizmu.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: