NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Najlepsza opcja na pyszny obiad - tortilla!

Wysłane przez niebieski_motylek 
Najlepsza opcja na pyszny obiad - tortilla!
04 pa 2017 - 10:38
Kiedy nie mam pomysłu na jakieś wykwintne dania, decyduję się na sprawdzoną tortillę z kurczakiem i warzywami.
Inspirację czerpię z:
[www.przepis-y.pl]
Jest genialna, samemu przyrządzone placki są pyszne, a domownicy zdążą ją spałaszować, zanim ja siądę do stołu. smiling smiley

Znacie, robicie? Macie jakieś swoje przepisy?
Re: Najlepsza opcja na pyszny obiad - tortilla!
04 pa 2017 - 12:43
Ja z reguły wykorzystuję gotowe placki, kupuję je w pierwszym lepszym sklepie i nie zwracam na nie zbytnio uwagi. Ale widzę, że według tego przepisu zrobienie tortilli jest średnio rudne ze względu na samodzielne przygotowane placków. No i dobrze, warto zrobić samemu i wiedzieć co w tym siedzi.

Jednak ja jestem wygodna. grinning smiley

Co do nadzienia - lubię tortillę z tuńczykiem.
06 pa 2017 - 08:13
Tortilla ma to do siebie, że można ją zrobić ze wszystkim, co najbardziej smakuje. smiling smiley
09 pa 2017 - 07:40
Dokładnie. A i tak zawsze będzie smaczna. grinning smiley
10 pa 2017 - 12:49
Zależy co kto lubi. grinning smiley
12 pa 2017 - 09:06
Jadłaś kiedyś tortillę z chilli? Ale papryczkami? Albo jalapeno? Bo nie wiem czy by pasowały, a uwielbiam pikantne jedzenie. grinning smiley
16 pa 2017 - 10:16
Kurcze, kobitki. Namówiłyście mnie. grinning smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: