NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jaki plecak wybrać dla dziecka?

Wysłane przez lidiaa851 
Jaki plecak wybrać dla dziecka?
24 sty 2017 - 15:56
Jaki plecak wybrać dla dziecka do szkoły? Czym waszym zdaniem kierować się przy wyborze?
Re: Jaki plecak wybrać dla dziecka?
26 sty 2017 - 16:21
Myślę, że warto wybrać plecak, który jest odporny na zabrudzenia, dobrze by było, gdyby był także wodoodporny. Wybierz taki ze sporą ilość kieszonek, komór i przegródek - są bardzo przydatne. Przez internet chyba najszybciej znajdziesz odpowiedni plecak, sporo odpowiednich dla dzieci widziałam na [plecak-tornister.pl] - wybór jest tam naprawdę spory, mają także plecaki na kołkach i tornistry.
Re: Jaki plecak wybrać dla dziecka?
06 lip 2017 - 15:35
Wybierz plecak jakiejś renomowanej marki - kosztuje więcej, ale przynajmniej masz pewność, że jest porządnie wykonany. Sprawdź choćby plecaki marki CoolPack - to porządne, bardzo ładne plecaki, dostępne są setki wzorów, tu [cool-pack.pl] można je obejrzeć.
Re: Jaki plecak wybrać dla dziecka?
11 wrz 2017 - 14:04
Plecak powinien być przede wszystkim wygodny. Dzieciaki są zazwyczaj obładowane ciężkimi książkami i wszelkimi innymi przyborami, więc warto mieć to na uwadze, by plecak dobrze się układał i nie przysparzał dodatkowego ciężaru.
Nawiązując właśnie do plecaków i wszystkich innych artykułów szkolnych, które są niezbędne dzieciakom, warto wspomnieć o Fundacji Pociecha, która właśnie organizuje akcję - powrót do szkoły. Jest to o tyle szczytny cel, że pomagają dzieciom z biednych rodzin i ze świetlic środowiskowych i za zebraną gotówkę zakupią dla nich wyprawki szkolne (m.in. plecaki, piórniki, dresy, buty, komplety zeszytów i wiele innych) Szczegóły na stronie: [fundacjapociecha.pl] Wspólnie możemy sprawić, że przebijemy ubiegłoroczne akcje, kiedy to obdarowanych zostało blisko 100 dzieci. Jest to ogromny sukces, a przecież może być jeszcze lepiej. smiling smileyZmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-11 14:05 przez Elaj.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: