NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wyprawka dla dziecka?

Wysłane przez mimi 
Re: Wyprawka dla dziecka?
31 sie 2017 - 08:28
Jeden z bardzo ważnych elementów wyprawki to foteliki samochodowe. Bez takiego fotelika czy nosidełka z funkcją fotelika nie wypiszemy zresztą maluszka ze szpitala po porodzie.
19 wrz 2017 - 10:53
Wyprawkę dla dzieci kompletowałam tutaj [www.malama.pl]
Kupiłam rożki dla dzieci, zabawki, praktycznie wszystko co było mi potrzebne w pierwszych chwilach z moją Amelką smiling smiley
25 wrz 2017 - 12:29
Ja mogę polecić ten sklep: [www.tereferesklep.pl] znajdziecie tutaj dużo idealnych rzeczy do wyprawki m.in: poduszki, śpiworki, rogale do karmienia, rożki, tipi i dużo dużo innych, dlatego polecam zajrzeć , często organizują fajne promocjesmiling smiley
27 wrz 2017 - 14:37
Witaj! ja ze swojej strony mogę polecić Ci zajrzeć do sklepu [www.megasmyk.pl] mają tam wiele fajnych rzeczy dla dzieci. Ja bardzo często u nich kupuję bo mają bardzo korzystne ceny , jakościowo dobre produkty i duży wybór .
13 lis 2017 - 07:22
Jeśli chodzi o fotelik samochodowy to polecam zakupić wózek 3w1, w jego skład wchodzi fotelik samochodowy. Najlepsze wózki dziecięce to [paradisebaby.pl]. Kupiłam właśnie ten 3w1, żeby mieć od razu fotelik i jestem bardzo zadowolona z praktyczności i wygody użytkowania.
14 sty 2018 - 22:34
Wiadomo, że nie u każdego wyprawka wygląda tak samo bo po prostu niektórzy rodzice preferują inne rzeczy. Wydaje mi się, że nosidełko oraz ciepły kocyk to takie podstawowe rzeczy, szczególnie jeśli myśli się o wyjściu ze szpitala z dzieckiem. Gdybyście nie wiedzieli co kupić i gdzie to tutaj służę radą - [maylily.pl] bardzo dobry Polski producent, unikalne wzory i najwyższa jakość materiałów. Z doświadczenia też podpowiem, że takie rzeczy, w których dziecko będzie spało, szczególnie w pierwszych miesiącach muszą być bardzo delikatne i najwyższej jakośc materiałów. Jeśli dziecko nie będzie spało to Wy również nie :-)
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: