NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Wyprawka dla dziecka?

Wysłane przez mimi 
Wyprawka dla dziecka?
18 lis 2016 - 17:40
Dziewczyny powoli zabrałam się za kompletowanie wyprawki dla dziecka które przyjdzie na świat w styczniu. I jakoś idzie, ale zastanawiam się jaka butelka jest najlepsza, przeglądam AVENT - [www.philips.pl] ale wybór jest trudny bo modeli kilko, możecie coś doradzić?
Re: Wyprawka dla dziecka?
28 lis 2016 - 10:59
Dla wszystkich, które niedługo zostaną mamusiami i planują już wyprawkę, tu jest taki artykuł [www.cafe-mama.pl] z listą rzeczy, które trzeba z tej okazji kupić.
12 gru 2016 - 12:32
O, dzięki! Podeślę listę mojej znajomej smiling smiley
19 gru 2016 - 10:58
Skompletowanie wyprawki trudne nie jest, w sklepach łatwo znaleźć wszystko to, co jest potrzebne
06 sty 2017 - 16:12
Nie zapomnij dokupić fotelika samochodowego. Moi znajomi o tym zapomnieli i dopiero przed wyjściem do domu ze szpitala były szybkie zakupy. Bardzo duży wybór fotelików jest w sklepie: [4toys.pl] . Są nie tylko ładne, ale przede wszystkim bezpieczne dla dziecka i rosną razem z nim dzięki 3 stopniowej regulacji oparcia.
27 sty 2017 - 12:11
A na prezent do wyprawki ostatnio znalazłam cudne pomysły w Jedynym Sklepie z rabatem: [alerabat.com] Jak widzę te wszystkie urocze kocyki i przytulanki to chętnie sprawiłabym sobie trzecie małe dziecko, by móc kupić takie rzeczy dla bobaska smiling smiley
29 sty 2017 - 14:51
Myślę, że warto też pomyśleć o jakiś zabawkach dla malucha. Ze swojej strony i doświadczenia, mogę Wam polecić sklep http://www.urwis.pl/klocki/klocki-obrazkowe, gdzie bez problemu znajdziecie zabawki dla dzieci w każdym wieku i możecie być spokojne w kwestii ich bezpieczeństwa i jakości.
08 lut 2017 - 09:26
Można też pomyśleć o praktycznych akcesoriach dla malucha. Ja trafiłam na śliczne z Tum Tum lunchbagi dla dzieci. Najbardziej spodobało mi się takie w kształcie pszczółki. Myślę, że nawet niejadki przekonałyby się do jedzenia mając takie designerskie, kolorowe dodatki.
08 lut 2017 - 19:24
Jeśli chodzi o ubranka to warto zajrzeć do sklepu [www.bebello.pl] znaleźć tam można odzież bardzo dobrej jakości i w super modnych fasonach. Ubranka są dostępne w rozmiarach od 0 DO 18 lat. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojej pociechy lub na prezent.
02 mar 2017 - 09:52
Dziewczyny w wyprawce nie można pominąć wózka, bez nosidełka nie wyjdziemy z dzieckiem ze szpitala. Poza tym wózek przydaje się już w pierwszych dniach. Mojej przyjaciółki dziecko zasypiało w wózku w przeciwieństwie do łóżeczka. Ja zdecydowałam się na wózek 3w1 z Didibaby i jestem zadowolona. Śmiało Wam polecam: [didibaby.pl]
03 mar 2017 - 10:36
Hej smiling smiley Wózek 3w1 to faktycznie świetna sprawa. Jeśli byłybyście zainteresowane to tutaj polecam świetne rączki do wózków bądź naciągi do wózków [www.naciagipawex.pl] Komfort prowadzenia wózka o wiele lepszy.
30 mar 2017 - 13:13
W kwestii wyboru wózków dziecięcych możecie też zajrzeć sobie do wózki dziecięce warszawa sklep. Uważam, że firma naprawdę godna polecenia, jeśli chodzi o wybór wózków dla dzieci. Sprawdźcie sami, a być może i wam oferta się spodoba.
04 kwi 2017 - 08:35
A ja mogę polecić wózek który sama wybrałam dla mojego dziecka i dla mojej wygody, to Amelis Hugo, 2w1, dobrze zamortyzowany na pompowanych kołach, bez problemu będę mogła spacerować z synkiem po trawce czy leśnych ścieżkach.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-04 08:35 przez kaśka33.
27 kwi 2017 - 11:22
Jesteśmy rodzicami i zapraszamy do naszego sklepu z ubrankami dla dzieci i niemowląt. [mylumylu.pl] Ubranka znanych i lubianych marek między innymi : Early Days, Next, Zara, H&M, Gap itp. Sprzedajemy odzież używaną i nową smiling smiley Zapraszamy na wtorkowe wyprzedaże - 20 %
17 maj 2017 - 19:04
Większość rzeczy potrzebnych do wyprawki kupisz w sklepie: [babysdream.pl] . Mają tam nawet mebelki do pokoju dziecka. Wszystko ładne, z atestami, bezpieczne dla dziecka. Szkoda, że nie mają tam ubranek.
19 maj 2017 - 03:45
Ważną rzeczą jest odpowiedni wózek, warto wybrać taki, na którym będzie można zamocować fotelik samochodowy, czy przekształcić go na spacerówkę. Wózek wielofunkcyjny to świetna sprawa, tym bardziej że teraz produkowane są bardzo lekkie modele z dobrą amortyzacją. Zobaczcie sobie wózki od adamexu, to polska marka, ich wózki mają sporo przydatnych funkcji, podoba mi się, że do gondoli dołożyli wentylację, jest też bardzo praktyczny amortyzator z boku ramy, który można zupełnie zablokować.
23 maj 2017 - 10:28
Ja bym tak naprawdę na początku wzięła pod uwagę kosmetyki dla niemowląt. Ja zakupiłam przy pierwszym i drugim dziecku wszystko z tej firmy [www.johnsonsbaby.com.pl], są naprawdę bardzo dobre, świetnie nadają się do pielęgnacji już od pierwszego dnia życia
29 maj 2017 - 10:10
Uważam, że również w [www.klockidlaciebie.pl] można naleźć sporo fajnych klocków dziecięcych, więc warto sobie ich ofertę przejrzeć. Myślę, że i wy z łatwością znajdziecie u nich coś, co zainteresuje wasze dziecko.
29 maj 2017 - 11:09
Dla malucha, które uczy się stawiać pierwsze kroki przyda się specjalny chodzik: [www.bobokiosk.pl] . Zapewniają one dziecku bezpieczeństwo, jednocześnie zwiększając jego mobilność i umożliwiając mu zabawę w nowej dla niego pozycji – stojącej. A że produkowane są w różnych kolorach, to dla malucha będą nie lada atrakcją smiling smiley Polecam taki produkt każdemu rodzicowi!
29 maj 2017 - 12:05
Chodziki są odradzane. Wcale nie są polecane do nauki chodzenia.
30 maj 2017 - 12:06
wyprawka to przede wszystkim ubranka a te najlepiej kupowac na [escallante.pl] modne, bawełniane, ale w dobrej cenie, więc warto.
07 cze 2017 - 14:13
u mnie największym wyzwaniem z wyprawki był zdecydowanie wózek, szukałam bardzo długo, porównywałam wszystkie możliwe elementy i w końcu wytypowałam anex i adamex do ostatecznego starcia smiling smiley w sklepie się jednak okazało że vicco z adamexu dużo solidniej jest wykonany i może troszkę cięższy ale i gondola pewniej mocowana (bo są 4 bolce a nie dwa) i materacyk do prania i cały wózek zabezpieczony gąbką a nie tylko materiałem więc i wiatr i słońce młodej są niestraszne
09 cze 2017 - 11:16
Nie można też zapomnieć o czymś takim jak czapki bawełniane dla dzieci , polecić wam mogę sklep Bexa . Mają naprawdę duży asortyment i jest z czego wybierać smiling smiley Sama tam kupowałem czapeczki dla córki , przesyłka bardzo szybka. Czapeczki naprawdę najwyższej jakości, jak dla mnie warto.
28 cze 2017 - 04:57
Nie wiecie jak skompletować wyprawkę dla dziecka? Zapoznajcie się z tym poradnikiem: http://frappe.pl/jak-skompletowac-wyjatkowa-wyprawke-dla-niemowlecia-najciekawsze-akcesoria-z-babulinka-mamissima-i-3kiwi/. Z tekstu dowiecie się, jakie są najciekawsze akcesoria przydatne podczas opieki nad malcem. Takie wskazówki są na wagę złota.
17 lip 2017 - 12:12
Rzeczywiście wybór wózka to największy problem, ja wzięłam model od polskiej marki adamex, nie był drogi, ale muszę przyznać, że super się sprawdza, także moge polecić. Najważniejsze, żeby maluszek dobrze się czuł, było mu wygodnie, chociaż design wózka też jest ważny.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: