NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Prezenty świąteczne

Wysłane przez heweea 
Prezenty świąteczne
15 lis 2016 - 19:25
Jakie macie pomysły na świąteczne prezenty dla najmłodszych? Ja ostatnio odkryłam stronę [www.listymikolaja.pl], na której można zamówić list lub video od Mikołaja. Taki list można napisać samodzielnie lub skorzystać z szablonu. Dodatkowo dziecko otrzymuje naklejki z Mikołajem. Moim zdaniem taki list od Mikołaja ucieszy każde dziecko. Kto z nas nie marzył o tym aby spotkać Świętego?
Re: Prezenty świąteczne
17 lis 2016 - 09:43
Hej! smiling smiley Ja zastanawiam się nad tym, aby pójść w tym roku w kierunku czegoś bardziej religijnego smiling smiley Myślałam, aby kupić jakiś ładny medalik srebrny, jak na przykład tutaj: http://www.swietymarek.com/srebro-medaliki-srebrne.html smiling smiley Super oferta i myślę, że prezenty dawane od serca są najlepsze smiling smiley
17 lis 2016 - 10:01
W sumie świetny pomysł. Tylko list to za mało. Do niego trzeba dorzucić prezent. Oczywiście - zabawkę. Dla chłopca - może taki statek: http://www.urwis.pl/modele/modele-drewniane/statki/constructo-le-pourquoi-p-as-1-80? Jestem pewna, że da wiele radości i będzie doskonale zdobił pokój. Jeśli potrzebujecie czegoś dla młodszych dzieci, to koniecznie zerknijcie na stronę tego sklepu!
26 lis 2016 - 09:52
Jeśli nie macie pomysłu na prezent świąteczny dla dziecka, to proponuję mikrofon do śpiewania, szczególnie dla dziewczynki - na [www.hulahop.pl] jest poradnik, który pomoże w wyborze najbardziej odpowiedniego mikrofonu dla dzieci.
02 gru 2016 - 10:04
A może jakiś prezent z motywem religijnym? W końcu to święta winking smiley Mi strasznie spodobały się obrazki srebrne, takie jak na przykład można znaleźć tutaj: http://www.swietymarek.com/obrazki-srebrne-matka-boska.html. Bardzo korzystne ceny oraz ładne rzeczy smiling smiley Każdy tak naprawdę wyszuka coś dla siebie lub bliskich smiling smiley
05 gru 2016 - 17:52
Odkryłam właśnie sklep [prezenty-swiateczne.art-madam.pl]. Mają tam zabawki i wiele innych przedmiotów robionych przez polskich projektantów. Do 11 grudnia jest darmowa wysyłka a na hasło: ARTMADAM zniżka. Wypatrzyłam tam kilka fajnych rzeczy, ale najbardziej podoba mi się biżuteria hand made. Muszę pokazać ten sklep mężowi. Może znajdzie tam prezent dla mnie;-)
08 gru 2016 - 11:44
witam,

nasza pociecha przy naszej pomocy wysyła list do mikołaja. Z całej listy wybieramy dwa, jeden ten najbardziej wymarzony, a drugi dodatkowy. Dziadkowie się składają, także jest ok, pozdrawiam
09 gru 2016 - 14:49
Lepszego prezentu dla dzieci nie znajdziecie, tym bardziej w takim budżecie - [www.hepin.pl] Pewnie, że wiele zależy od danego dziecka, ale też bez przesady. Rodzice muszą samodzielnie zarazić swoje dziecko właśnie takimi tematami. To chyba normalne, co nie?
12 gru 2016 - 12:30
Ja na razie zamówilam książki. Jeszcze kosmetyki i słodycze.
12 gru 2016 - 16:25
Dobrym pomysłem na prezent są książki, obecnie wiele sklepów ma obniżki, także warto skorzystać. Aros to tania księgarnia internetowa, mają bardzo duży wybór tytułów, promocje do 30%, wysyłka jest niedroga. Upominek musi być spersonalizowany, powinien się podobać.
22 gru 2016 - 10:25
Chyba od kilku sezonów Polacy najchętniej kupują w prezencie choinkowym gry, zabawki, ubrania + ewentualnie elektronikę. Ubolewam, że coraz mniej ofiarowuje się np. książek... Aczkolwiek takie preferencje podzielają też mieszkańcy Europy. Opublikowano właśnie wyniki raportu: [www.ferratum.pl] z którego jasno to wynika. Zresztą poczytajcie sobie sami analizę wyników tego badania.
02 sty 2017 - 13:21
Ja w tym roku porobiłam prezenty z książek, a i kupiłam jedną z antykwariatu [tezeusz.pl] o historii Polski dla mojego wujka, który historią jest zafascynowany, a stare wydanie sprzed kilkudziesięciu lat bardzo go ucieszyło. A jeśli religijne to książki religijne też mogą być całkiem ciekawe - jest wiele książek z pogranicza religii i doznań spirytualnych, które osobę wierzącą powinno zainteresować.
13 sty 2017 - 13:48
Świetne zabawki np. przytulanki dla niemowląt można kupić w tym sklepie: www.zielonezabawki.pl/kategoria/kategorie/artykuly-dla-niemowlat/przytulanki-kocyki i to w całkiem dobrych cenach. I moim zdaniem to fajny pomysł na prezent.
22 lut 2017 - 09:56
Hej mam pewne rozeznanie w temacie. Ostatnio rodzice mojego chrześniaka na jego chrzciny zażyczyli sobie ten wózek dziecięcy spacerowy. Zrobiliśmy zrzutkę w rodzinie i wszyscy byli zadowoleni. Także polecam.
22 lut 2017 - 11:37
Ja także nie miałam za bardzo pomysłu na prezenty w tym roku. Swojej córce postanowiłam zakupić piękne naklejki na ścianę: [mietowysklep.pl]. Dla męża zdecydowałam się butelkę wina z jego ulubionej winnicy oraz poszetkę do marynarki.
28 lut 2017 - 13:15
A co myślicie o prezentach w tym stylu: [blessyoubox.com]? Kupiłybyście coś takiego komuś na chrzciny dziecka?
17 maj 2017 - 19:10
Na blogu: [blog.babysdream.pl] jest bardzo ciekawy artykuł na temat wyboru prezentów na święta dla dzieci. Mnie osobiście bardzo on zainspirował i dał kilka podpowiedzi, jakie zabawki będą najlepsze dla malucha. Często tam zaglądam, bo zawsze znajduję ciekawe informacje, jak wspomóc rozwój dziecka.
16 sie 2017 - 12:27
Myślę, że drobne pamiątki także mogą być dobrym pomysłem. Jeśli wiec chcecie, to możecie zajrzeć do [www.swietymarek.com] , gdzie można znaleźć bogatą ofertę medalików i krzyżyków srebrnych.
25 sie 2017 - 07:15
pamiątki pamiątkami ale ważny jest też prezent paktyczny np plecaki coolpack coś co można używać i korzystać z tego a nie odłoży się na półkę i zostawi.
21 gru 2017 - 14:07
Zgadzam się z tym, że praktyczne prezenty są najlepsze. Spotkałam się z takimi listami od mikołaja, ale jest to jednorazowe, do przeczytania i wrzucenia do szuflady. Zero jakiegokolwiek pożytku z jego otrzymania. Może jedynie jako dodatek. Najlepiej jak dany prezent możemy na co dzień używać. Jakie jeszcze inne ciekawe prezenty kupiłyście? W tym roku postanowiliśmy się też zainteresować akcjami, które mają na celu wesprzeć dzieci z najuboższych rodzin. Nasze mają wszystko, czego potrzebują, więc warto też dać trochę radości innym. Fundacja Pociecha prowadzi właśnie tego typu akcję pod nazwą - dawanie jest radością [fundacjapociecha.pl] Za zebraną gotówkę ufundują prezenty gwiazdkowe dla dzieci ze świetlic środowiskowych, gdzie przebywają po lekcjach, gdzie dostają pomoc, wsparcie, a nawet posiłki. W domu nie zaznają co to magia świąt, więc wpłacając dowolną kwotę, możemy przyczynić się do tego, że to właśnie w te święta spełnią się ich marzenia i dostaną prezenty zgodne z listą życzeń.
21 gru 2017 - 14:39
W tym roku długo przeglądałam oferty ze sklepów typu [www.milydrobiazg.pl] bo zależało mi na tym, żeby każdy prezent był maksymalnie trafiony. Największy problem miałam z dziećmi, które otwarcie mówią, że zabawek mają dość i systematycznie dzielą się nimi z innymi. Mam nadzieję, że się uda.
08 sty 2018 - 12:09
ja swojej córce kupiłam samochód zdalnie sterowany takiego czerwonego mercedesa z [sterujzdalnie.pl] samochód na akumulator i wygląda jak prawdziwy.
14 sty 2018 - 19:16
Prezentem zarowno praktycznym jak i ladnym, moze byc kocyk z materialu minky. Kojarzycie zapewne ta tkanine, prawda? Jesli nie - to mozna je obejrzec tutaj: [maylily.pl] - a takze oczywiscie kupicsmiling smiley Sklep oferuje rowniez mozliwosc spersonalizowania takiego kocykasmiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: