NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Jak znaleźć najlepsze przedszkole?

Wysłane przez agatamorez 
Jak znaleźć najlepsze przedszkole?
08 kwi 2016 - 09:22
Co warto sprawdzić, żeby dziecko w przedszkolu czuło się dobrze, nie tęskniło za domem? Coraz częściej zadaję sobie te pytania, bo czas zacząć poszukiwania. Czytałam też na [supermamy.limango.pl] , że warto przygotować do tego dziecko, rozmawiać z nim. Miałyście problem, kiedy maluch zostawał w przedszkolu?
Re: Jak znaleźć najlepsze przedszkole?
08 kwi 2016 - 11:08
Moim zdaniem najlepiej popytać znajomych. Z polecenia - zawsze najlepsze.
02 cze 2016 - 17:11
Witam, jakie wybrać przedszkole dla naszych dzieci uważam, że jest to dość indywidualny wybór, każdy z nas ma inny wyobrażenie ale zasięgając opinii innych rodziców usłyszałam, że przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę odległość od naszego domu , warto zwrócić uwagę jakie są proponowane zajęcia dodatkowe, oczywiście doświadczenie kadry ja zwróciłam uwagę na [www.magiaprzedszkole.edu.pl] posiada doświadczenie i długoletni staż
31 sty 2017 - 19:18
Dobrze ci radzą, najlepiej popytać koleżanek, sąsiadów może czyjeś dziecko uczęszcza do plaćówki. My posłaliśmy dziecko do zaufanego przedszkola bo kuzynki dzieci chodza do niego. Więc wiedziałam z czym to się je smiling smiley Posłaliśmy syna do łódzkiego katolickiego Przedszkola Albercik [www.przedszkolealbercik.com.pl]
27 mar 2017 - 14:56
Nie wiem, jak Wy ale ja uważam, że polski system szkolnictwa jest skostniały i okazuje się kompletnie niedostosowany do ucznia. Zdecydowanie przydałaby mu się gruntowna reforma. Nie wiem, ile lat jeszcze musi upłynąć, by cokolwiek się zmieniło... Jest jednak wiele innych metod edukacji dzieci (popularnych i sprawdzających się na Zachodzie), a u nas powoli zyskujących aprobatę rodziców. Poczytajcie o tym: [www.tatento.pl]
25 kwi 2017 - 17:19
Moim zdaniem warto także popytać mamy w naszym otoczeniu smiling smiley Mi kilka osób poleciło to prywatne przedszkole [przedszkola-bambino.pl] smiling smiley Z tego co się dowiedziałam mają tam kadrę, która ma bardzo dobre podejście do dzieci i dużo uwagi poświęca się tam dzieciom!
16 lis 2017 - 13:06
Ja przy wyborze przedszkola kierowałam się między innymi tym aby dobrze uczuli języka. Nasza córa chodzi do tego [royalschool.eu] w Krakowie, co chwila jakieś nowe słówka łapie, w tym wieku to super sprawa, a wiadomo że w przyszłości się przyda.
04 sty 2018 - 14:47
Na pewno warto poczytać opinie w Internecie, porozmawiać ze znajomymi. Osobom z Częstochowy chętnie polecę przedszkole prywatne, do którego uczęszcza mój syn - [hocki-klocki.com.pl]. Język angielski, hiszpański, dogoterapia, zajęcia plastyczne i wiele innych ciekawych atrakcji.
09 sty 2018 - 18:53
Popytaj znajomych, zobacz opinie w internecie i sprawdź ofertę zajęć bo to też ważne dla dziecka. Ja dość długo szukałam odpowiedniego przedszkola dla mojego synka i wybrałam wesołe siódemki w katowicach (tam mieszkamy), wcześniej jeszcze rozmawiałam z nauczycielkami i uważam, że świetnie zajmą się moim dzieckiem
12 lut 2018 - 17:02
Ponieważ nasłuchałam się od koleżanek jakie miały przeprawy w państwowych przedszkolach, to gdy na nas przyszedł czas zdecydowaliśmy się na prywatną placówkę. W Te Vizja (Warszawa Wawer) znaleźliśmy grupy bardziej kameralne, dwa języki obce, dużo zabaw i ruchu . Dzieci poznają matematykę a atmosfera jest bardzo rodzinna.
14 lut 2018 - 10:49
Ostatnio natrafiłam na ofertę przedszkola [krainaemocji.edu.pl], które oferuje nauczanie dzieci cennych umiejętności rozumienia, a także szanowania drugiego człowieka. Przedszkole współpracuje z Instytutem Rozwoju Emocji i prowadzi autorski program rozwoju inteligencji emocjonalnej.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: