NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Prezent dla 13-lata-prośba o podpowiedź

Wysłane przez SuperGirl 
Prezent dla 13-lata-prośba o podpowiedź
28 lut 2014 - 07:34
Mam trochę problem, niedługo mój 13-letni siostrzeniec ma urodziny. Sama nie mam dzieci i nie mam pojęcia co podarować siostrzeńcowi. Problem też jest tego typu, ze młody za bardzo nie ma zainteresowań, nie ma jakiegoś hobby/konika (wiadomo, że wtedy mozna coś kupić związanego z zainteresowaniami). Bardzo proszę o podpowiedzi.
Re: Prezent dla 13-lata-prośba o podpowiedź
06 maj 2014 - 07:37
SuperGirl Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mam trochę problem, niedługo mój 13-letni
> siostrzeniec ma urodziny. Sama nie mam dzieci i
> nie mam pojęcia co podarować siostrzeńcowi.
> Problem też jest tego typu, ze młody za bardzo
> nie ma zainteresowań, nie ma jakiegoś
> hobby/konika (wiadomo, że wtedy mozna coś kupić
> związanego z zainteresowaniami). Bardzo proszę o
> podpowiedzi.

Mój siostrzeniec jest w podobnym wieku (ma 12 lat) i bardzo interesuje się sklejaniem modeli samolotów, statków, samochodów, lokomotyw i innych pojazdów mechanicznych. Zainteresował się tym kilka miesięcy temu, obecnie ma dosyć sporą kolekcję sklejonych modeli. Moim zdaniem to lepsze niż siedzenie godzinami przed monitorem komputera smiling smiley. Na dzień dziecka chcę mu kupić kilka nowych modeli np. http://toysbox.pl/revell-modelarstwo/revell-do-sklejania/. A co do Twojego pytania to może jakiś uniwersalny prezent? Np. bon do sklepu z ubraniami bądź jakieś słodycze i gra PC? smiling smiley
Ja mojemy 12 latkowi kupiłam mega zestaw zabaowoy, wspinaczki, linki etc:” [www.freekids.pl] pół dnia siedzi w ogrodzie teraz
26 sie 2014 - 11:12
A jakie ma zainteresowania? Może zapytaj jego mamy, może on wspominał coś - co chciałby dostać? Ja taki wywiad robiłam przed urodzinami siostrzenicy, najpierw wzięłam siostrę na stronę i zapytałam co Mała by chciała i okazało się, że już ma nawet wytypowany model lalki. Zamówiłam szybko na http://cobi.pl/zabawki/winx/ i po problemie. Spróbuj tym sposobem smiling smiley
merlina
03 wrz 2014 - 20:22
Może jakiś ładny zegarek. Tutaj taki we wzorek moro jest, bardzo ciekawy. Pasek materiałowy, elastyczny także na pewno wygodny http://www.protime.pl/product-aar-6700-Zegarek-Timex-Kids-T78141.html . Rzecz jasna jeśli macie już dosyć kupowania zabawek. A kupno tabletów czy telefonów odradzam
15 pa 2014 - 09:47
lepiej zabrać w takim razie dziecko, żeby zobaczyło sporotwe auta jak jeżdżą po torze wyścigowym. Takie usługi ma devil-cars.pl i tu jest gwarancja wspaniałych wspomnień i profesjonalnej obsługi.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-15 09:48 przez julia12qw.
15 pa 2014 - 18:52
Ludziska - czy przeczytaliście to co napisała SuperGirl??? Widzę, że nie więc pozwole sobie zacytować:

Problem też jest tego typu, ze młody za bardzo nie ma zainteresowań, nie ma jakiegoś hobby/konika
A Wy się pytacie w kołko jakie ma zainteresowania??? A może wcale nie chcecie rzetelnie podejść do tematu i pomóc człowiekowi???

Biorąc pod uwagę wiek chłopaka doradzałabym wciągające planszówki, albo wspaniałą (moim zdaniem oczywiście!) grę, a mianowicie

Ewentualnie:

Źródło zdjęć: http://www.agito.pl/Zabawki-dla-starszych-dzieci/2215.html
Choć jest już \\\"po kwiatkach\\\", napiszę odpowiedź, bo ktoś poszukujący może kiedyś tu zajrzeć.
Ja jestem mamą 14latka i próbowałam go zainteresować wieloma rzeczami, ale się nie udało. Przerabialiśmy sklejanie modeli, grę na gitarze, planszówki, wspinaczkę, jazdę konną i górskie wędrówki, jedynie książki wciągnęły go na tyle, że zwykle dostaje ode mnie jakieś tytuły obecnie popularne (np. seria \\\"Kroniki dziedziców\\\"winking smiley, i zawsze się cieszy i czyta smiling smiley Wie, że nie ma szans na dostanie gry komputerowych od nas, rodziców, z początku się buntował, ale teraz czytanie naprawdę lubi, więc ja bym szła tą drogą.
05 lis 2014 - 07:17
W sumie masz rację, my też kupujemy raczej takie kreatywne gry albo modele do składania. Ale często dorzucamy do tego jakieś ciuchy np. ostatnio zamówiłam taką bluzę https://www.radosnamoda.com.pl/bluza-chlopieca-ocieplana-z-wysoka-stojka-id-265.html także na pewno się spodobasmiling smiley
12 lis 2014 - 14:41
Dzieci tak jak dorośli lubią coś praktycznego winking smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-03 11:00 przez oliviaa.
26 lis 2014 - 23:44
13 to już dużo, może więc pora zaszczepić w dziecku zainteresowanie literaturą? Swift, Verne... Fajne promocje są na ksiegoswiat.com smiling smiley
03 gru 2014 - 10:59
Moim zdaniem najlepsze prezenty to te praktyczne może więc spreztuj jej wyjazd na obóz językowy? tu jest całkiem fajna oferta [www.berlitz.pl] na pewno będzie zadowolona, bo to nie tylko nauka, ale też szansa na poznanie nowych miejsc i ludzi smiling smiley
13 lut 2015 - 10:44
Moim zdaniem wszystko zależy od zainteresowań i charakteru dziecka. Najlepiej byłoby zapytać co siostrzeniec chciałby dostać. Na pewno już coś ma upatrzone i chętnie podzieli się tą informacją smiling smiley
24 lut 2015 - 11:38
Też mi się tak wydaje. Taki chłopiec ma już swoje zainteresowania. Ja mam problem z zakupem prezentu na chrzest i zastanawiam się, czy ubranko to dobry pomysł, jak myślicie? Znalazłam śliczne bolerko na Balumi.com.pl. Czy jak je podaruję i pieniążki, to będzie to mile widziane?

18 wrz 2015 - 23:57
Dobrze dać gotówkę, może sobie coś sam wybrać winking smiley
22 lip 2016 - 06:58
A może warto odwiedzić sklepy internetowe? Tam wybór jest z reguły dużo większy - w sklepie dziecięcym online jest też podział na kategorie wiekowe, więc to, że dziecko ma 13 lat nie będzie problemem, możesz wybierać wśród gier, ubrań, gadżetów.
25 lip 2016 - 10:50
Ja mam siostrę w takim wieku i ona najchętniej układa rożne konstrukcje z klocków. Dzięki temu rozwija swoją wyobraźnię i kreatywność. Dlatego przy każdej okazji wybieram dla niej nowe zestawy do układania. Ostatnio kupiłam jej zestaw klocków lego na urwis.pl/klocki/klocki-lego którymi była zachwycona, a ja się cieszę że nie marnuje czasu przed komputerem czy telewizorem.
25 lip 2016 - 13:22
A czy Twój siostrzeniec lubi prace manualne? Bo jest taka zabawka w postaci samolocika, napędzanego gumką: [abc-rc.pl] którą dziecko może samo złożyć, bez użycia narzędzi. Bardzo kreatywna rozrywka, którą można później puszczać do woli. W ogóle uważam, że chłopcy w tym wieku mają już zacięcie majsterkowicza, więc powinna mu się spodobać smiling smiley
11 pa 2016 - 14:04
Teraz jest bardzo ciężko z prezentami dla dzieci chociaż wybór jest ogromny. Ja niedawno kupowałam dla siostrzeńca prezent na urodziny i nie wiedziałam co wybrać. Dzieci teraz sa bardzo wymagające. Zależało mi na tym, aby zabawka posłużyła dłużej, nie znudziła się od razu i nie wylądowała w kącie. Szukałam czegoś oryginalnego. Trafiłam na internetowy sklep FokaStara, w którym znalazłam ciekawą grę [fokastara.pl] . Prezent okazał się trafiony smiling smiley Gra ćwiczy zręczność i koncentrację więc jest idealna dla 13-latka
14 lis 2016 - 17:47
Bardzo dobrym pomysłem są różnego rodzaju kostki do układania. W sklepie: [strefa-kostek.pl] jest ich całe mnóstwo o różnych kształtach, kolorach i stopniach trudności. Każdy znajdzie tam coś ciekawego dla siebie. Dla mniejszego dziecka kostka z mniejszą ilością elementów a dla starszego bardziej skomplikowana. Zapewni to dziecku bez względu na wiek zabawę na wiele godzin i rozwinie logiczne myślenie a także zręczność.
18 lis 2016 - 14:48
Jeśli mały niema hobby to może tym bardziej warto mu kupić coś nie typowego co go akurat zafascynuje?
18 gru 2016 - 17:31
13-latek to już bardziej wymagający odbiorca zabawek. Podejrzewam, że najlepiej kupić mu coś, co będzie wymagało od niego kreatywnego myślenia, cierpliwości i pogłówkowania. Co powiesz na takie logiczne układanki: [strefa-kostek.pl] ? Czytałam, że to hit wśród tego typu zabawek, a bez wątpienia dostarcza wiele godzin rozrywki i frajdy. Sądzę, że to ciekawa propozycja na prezent.
18 sty 2017 - 13:12
Sądzę, że może zainteresować was również oferta klocków lego dostępna na [www.klockidlaciebie.pl] . Moim zdaniem oferta naprawdę ciekawa i można znaleźć w niej klocki idealne dla dzieci w każdym wieku. Chyba największy tego typu sklep jaki widziałam.
26 sty 2017 - 07:57
Ja bym przejrzała ofertę sklepów z zabawkami dostępnych w Internecie i wybrała coś dla takiego dziecka. Myślę, że w tym wieku warto kupować gry planszowe, bo dzieci lubią takie zabawy.
02 mar 2017 - 10:26
Wszystko też zależy od zainteresowań chłopca. To co dla jednych byłoby bezużyteczne dla innych może być najlepszym prezentem ever smiling smiley Ja swoim chrześniakom (co prawda młodszym) zawsze wybieram prezenty tutaj [www.chichotkowo.pl] Doskonały sklep dla poszukujących czegoś wyjątkowego.
17 lip 2017 - 18:19
ostatnio przekopując internet w poszukiwaniu prezentu dla chłopaka odwiedziłam stronkę - [di.com.pl] i znalazłam świetny sklep, który posiada w swoim asortymencie różnego rodzaju, nietypowe czekoladki i trafiłam na takie w kształcie klocków lego, jeśli lubi słodycze i jest fanek tych zabawek to byłby to bardzo oryginalny pomysł smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: