NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter
psychiatra dziecięcy
19 mar 2016 - 17:45
Czy znacie może dobrego specjalistepsychiatrę/psychologa dziecięcego, w kwestiach ADHD? ZNajomi bylijuz w kilku miejscach, ale jakoś nie za bardzo są zadowoleni i z rozmowy i zaproponowanych terapii/leczenia. Wiem, że w Psychomedic w Warszawie zajmują się tegotypu zaburzeniami [psychomedic.pl] - może macie doświadczenie, korzystaliście z pomocy tej kliniki i lekarzy?
Re: psychiatra dziecięcy
21 sie 2016 - 15:49
Nie znam akurat tej kliniki, ale dla dziecka z problemami polecam wyspecjalizowane poradnie psychologiczne jak ta w Centrum Medycznym Panorama w Radzyminie - [cmpanorama.pl]. Ja tam jeżdżę z domu w 30 minut gdzie na drugi koniec Warszawy przebijam się w ponad godzinę. Naprawdę warto tam zajrzeć.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-24 12:45 przez honorcia.
26 pa 2016 - 14:49
W klinice Psychomedic mają dobrych specjalistów, którzy diagnozują między innymi autyzm i zespół Aspergera, także jeżeli zauważyliście u swojego dziecka niepokojące objawy, warto wziąć ich pod uwagę. Diagnoza jest wystawiana na podstawie 5 wizyt, podczas których dziecko jest obserwowane przez lekarzy, zostaje też przeprowadzony wywiad diagnostyczny. Rejestracji można dokonać pod numerem tel. 22 253 88 88.
28 sty 2017 - 16:06
Słyszałam bardzo dobre opinie o [poradniakarney.pl] podobno jak mamy jakieś problemy z dzieckiem warto udać się tam. Szybko umawiają na terminy i bardzo dobra atmosfera panuje w przychodni. Możecie sobie sprawdzić.
26 wrz 2017 - 07:40
W Łodzi jest bardzo dobra poradnia psychologiczno-pedagogiczna: [centrum-futurum.pl] . Oni zajmują się właśnie stricte problemami psychologicznymi u dzieci. Jestem pewna, że tam ktoś Ci pomoże. Wiele cennych informacji znajdziesz też na ich stronie internetowej.
05 gru 2017 - 10:37
Jeśli chodzi o Warszawę to ja szczerze mogę polecić ośrodek Logos ( na osiedlu Zielone Zacisze na Targówku ). Chodziłam tam z córką na terapię przez prawie rok ( też zostało stwierdzone ADHD ). Efekty super zauważyłam pozytywne zmiany w zachowaniu dziecka. Pani psycholog doświadczona i bardzo cierpliwa. Sporo ćwiczyliśmy też w domu. Praca ciężka ale widoczne efekty są warte każdego wysiłku tym bardziej, że chodzi o nasze kochane maluchy smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-12 12:56 przez iguana.
24 sty 2018 - 12:33
Najlepszych specjalistów dla dzieci od takich zaburzeń mają u nich [psychomedic.pl] . Przedzwoń na pewno uda się wam umówić dogodny termin, bo z tego co wiem to jest też opcja wizyty w weekend.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość:

Co? Gdzie? Kiedy?