NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

zabawki dla przedszkolaka

Wysłane przez oliviaa 
Re: zabawki dla przedszkolaka
22 lis 2017 - 05:20
Ja prezenty mikołajkowe kupiłam w sklepach internetowych, do tego znalazłam fajną opcję - można zamówić list dla dziecka od Mikołaja albo wideo [www.listymikolaja.pl] Sądzę, że to bardzo ciekawy upominek, maluch na pewno będzie zadowolony, że Święty odpowiedział mu na list i do tego jeszcze obdarował go takim prezentem, jak sobie wymarzył.
Re: zabawki dla przedszkolaka
29 lis 2017 - 05:33
Moj przedszkolak dostał kilka miesiecy temu przytulanke [sklep.meble-wisad.pl] z kocykiem i to jest gadzet nr 1 do drzemki, spania, czytania bajki- przytulak pod pachą, przykryty kocykiem...
Re: zabawki dla przedszkolaka
09 sty 2018 - 11:49
Kupić możecie zabawki dla 3 latka na urwis.pl. To sklep online z dużym asortymentem i atrakcyjnymi cenami. Natrafiłam na niego niedawno przypadkiem. Mają wiele zabawek z bohaterami bajek i filmów animowanych. Warto sprawdzić.
Re: zabawki dla przedszkolaka
11 sty 2018 - 15:19
avatar
Z takich ciekawszych, rozwijających kreatywność i inspirujących zabawek mogę polecić Ci takie klocki [www.al.to] nie dość, że są ekologiczne tak jeszcze mają wyjątkową strukturę co sprawia, że można je układać na całą masę sposobów. Posiadają żywe kolory i mogą być myte w wodzie. Takie klocki rozwijają zdolności manualne i motoryczne oraz uczą przestrzennego myślenia a przy tym zapewniają całą masę zabawy smiling smiley
Re: zabawki dla przedszkolaka
07 lut 2018 - 20:39
Jeśli chodzi o zabawki które są kreatywne i bezpieczne dla dla dziecka to ja bardzo lubię zabawki tej marki MillyMally [www.millymally.pl] i polecam Wam . Mają zabawki wykonane z elementów które są bezpieczne dla dziecka no i jakośc ich też jest świetna .Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-07 20:45 przez iguana.
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: