NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

zabawki dla przedszkolaka

Wysłane przez oliviaa 
Re: zabawki dla przedszkolaka
26 wrz 2017 - 09:24
Mój syn lubi postacie z kreskówek Minionki i Auta. Fajnie więc będzie sprawić mu prezent – zabawkę z motywem jego ulubionego bohatera smiling smiley Koleżanka powiedziała, że tutaj: [mojulubionybohater.pl] jest spory wybór. To zarówno zabawki, jak i książeczki, puzzle, maskotki, zabawki interaktywne, gry, klocki i wiele innych.
22 lis 2017 - 05:20
Ja prezenty mikołajkowe kupiłam w sklepach internetowych, do tego znalazłam fajną opcję - można zamówić list dla dziecka od Mikołaja albo wideo [www.listymikolaja.pl] Sądzę, że to bardzo ciekawy upominek, maluch na pewno będzie zadowolony, że Święty odpowiedział mu na list i do tego jeszcze obdarował go takim prezentem, jak sobie wymarzył.
29 lis 2017 - 05:33
Moj przedszkolak dostał kilka miesiecy temu przytulanke [sklep.meble-wisad.pl] z kocykiem i to jest gadzet nr 1 do drzemki, spania, czytania bajki- przytulak pod pachą, przykryty kocykiem...
09 sty 2018 - 11:49
Kupić możecie zabawki dla 3 latka na urwis.pl. To sklep online z dużym asortymentem i atrakcyjnymi cenami. Natrafiłam na niego niedawno przypadkiem. Mają wiele zabawek z bohaterami bajek i filmów animowanych. Warto sprawdzić.
11 sty 2018 - 15:19
Z takich ciekawszych, rozwijających kreatywność i inspirujących zabawek mogę polecić Ci takie klocki [www.al.to] nie dość, że są ekologiczne tak jeszcze mają wyjątkową strukturę co sprawia, że można je układać na całą masę sposobów. Posiadają żywe kolory i mogą być myte w wodzie. Takie klocki rozwijają zdolności manualne i motoryczne oraz uczą przestrzennego myślenia a przy tym zapewniają całą masę zabawy smiling smiley
07 lut 2018 - 20:39
Jeśli chodzi o zabawki które są kreatywne i bezpieczne dla dla dziecka to ja bardzo lubię zabawki tej marki MillyMally [www.millymally.pl] i polecam Wam . Mają zabawki wykonane z elementów które są bezpieczne dla dziecka no i jakośc ich też jest świetna .

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-07 20:45 przez iguana.
01 maj 2018 - 19:49
Ciekawe zabawki oferuje Gonzo Toys smiling smiley Mają niepowtarzalne rzeczy smiling smiley Ja kupiłam tam niedawno domową hodowlę smoków morskich: [gonzotoys-sklep.pl] smiling smiley Mówiąc pokrótce są to żywe stworzenia w stanie hibernacji, które budzą się po kontakcie z wodą smiling smiley Zestaw zawiera akwarium, pokarm i wszystko co potrzebne. Dzieci uczą się przy tym postępowania z żywymi stworzeniami i szacunku do nich a przy okazji nabywają wiedzę z biologii i geografii także to połączenie przyjemnego z pożytecznym smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: