NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

zabawki dla przedszkolaka

Wysłane przez oliviaa 
zabawki dla przedszkolaka
14 sty 2016 - 08:34
Cześć jakie zabawki rozwijają u dzieci kreatywność? Zauważyłam, że w sklepach można znaleźć coraz więcej zabawek które \"ogłupiają\" i tak zrozumiałam, że trzeba zacząć poważnie myśleć co się kupuje. Na pierwszą myśl przychodzą mi klocki, tylko jakie dla przedszkolaka będą odpowiednie? Czy takie [toysbox.pl] które składają się z ponad 300 elementów nie będą za trudne? Jak myślicie?
Re: zabawki dla przedszkolaka
06 lut 2016 - 20:35
Moim zdaniem będą za trudne, choć tak naprawdę to wszystko zależy od dziecka. Mój bratanek dostał od nas zabawkę interaktywną o nazwie Dumel Discovery, interaktywna mapa zwierzęta świata i myślę, że był to strzał w dziesiątkę. W specyfikacji (tu ją znajdziesz http://www.smyk.com/zabawki-i-gry) jest info, że nadaje się dla dzieci w przedziale wiekowym 5-7 lat, 8-11 lat a generalnie od 6 wzwyż. Myślę, że to rewelacyjna propozycja dla dzieci w tym wieku, dodatkowo można zawiesić ja na ścianie, wydaje odgłosy :-) Nie tylko bawi, ale i uczy. Gdyby nie mój wiek, to sama bym się nią chętnie bawiła. Serdecznie polecam, bo warto.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-06 20:36 przez julia84.
14 kwi 2016 - 12:45
A jakie zabawki Twoim zdaniem ogłupiają? Wydaję mi się, że jednak wszystkie mają jakąś wartość, tylko czasami trzeba podsunąć dzieciom pomysł na zabawę nimi. Moje siostrzenice zakochały się w konikach pony, które zamówiłam im w sklepie Urwis.pl i teraz chcą wiedzieć więcej na temat tych zwierzątek. A zdobyte informacje wykorzystują \"w praktyce\", tzn. \"karmią\" je, wyczesują etc.
14 pa 2016 - 13:04
Dokładnie tak, ale najlepiej wybierać zabawki edukacyjne. Takie zabawki na pewno można znaleźć w sklepie Maxizabawa. Dla przedszkolaka to grupa wiekowa od lat 3 więc tu na pewno można znaleźć ciekawy pomysł [www.maxizabawa.pl]
28 lis 2016 - 09:44
Jeśli szukacie zabawki dla dziewczynki, to zawsze sprawdzają się lalki, ewentualnie jakieś zabawkowe instrumenty muzyczne, a dla chłopca zabawowe samochody, najlepiej zdalnie sterowane lub zabawki z jakiejś znanej serii filmów, jak spider-man, o tych ostatnich jest co nie co tutaj [www.hulahop.pl]
03 gru 2016 - 15:53
Najlepiej dobierać zabawkę do wieku dziecka. W sklepie: [babysdream.pl], nie masz problemu ze znalezieniem dla danej grupy wiekowej. Nie ma wtedy ryzyka, że zabawki\\\"ogłupiają\\\" jak ktoś napisał. Dobra zabawka powinna budzić kreatywność dziecka. A takich masz tam całe mnóstwo.
12 gru 2016 - 12:31
Warto wybierać zabawki edukacyjne. Dzieci takie lubią.
17 gru 2016 - 20:56
ja myślę że nie ma co przesadzać, zabawka ma służyć dziecku do zabawy i powinniśmy wybierać takie które przypadną naszemu maluchowi do gustu
19 gru 2016 - 10:55
Jestem tego samego zdania. Zabawki powinny być czymś przyjemnym dla dziecka i miłym. Ja bym takiemu chłopcu kupiła jakąś kolejkę czy pociąg zabawkowy: http://www.urwis.pl/pojazdy/pociagi. To dobry sposób na zabawę i dostępny już dla naprawdę małych dzieci.
20 gru 2016 - 10:19
Dla przedszkolaka to zdecydowanie zabawki edukacyjne. One rozwijają i uczą. Duży wybór jest na [edusklep.pl] sama tam kupiłam prezenty świąteczne.
21 gru 2016 - 16:22
Dzieciaki lubią zabawę na świeżym powietrzu, przy da się sprzęt sportowy [dodaj.info] do tego typu zabaw na pewno.
28 sty 2017 - 13:36
Dla przedszkolaka to już raczej zabawki edukacyjne, może zobacz na [edusklep.pl] mają spory wybór tego typu rzeczy.
30 sty 2017 - 14:40
Uważam, że w dzisiejszych czasach klocki Lego bardziej rozwija i pobudza wyobraźnie .Dodatkowo uważam, że integrują do wspólnej zabawy z rodzeństwem. Ostatnio zakupiłam z mężem jesteśmy zadowoleni z promocji jaką znaleźliśmy na stronie [www.klockidlaciebie.pl]
31 sty 2017 - 09:45
My pierwsze zabawki dla Naszego malucha kupiliśmy w tym miejscu [www.szafa-bobasa.pl]. Sklep polecam wszystkim tym rodzicom, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo malucha.
07 lut 2017 - 06:35
Myślę, że z pewnością sprawdzą się wszelakiego rodzaju samochody oraz pojazdy: https://www.mamissima.pl/zabawki/samochody_i_pojazdy.html. W sklepie Mamissima znajdziecie zarówno drewniane autka dla najmłodszych, jak i rozbudowane remizy strażackie i stacje benzynowe. Jestem pewna, że nie tylko dzieciakom spodobają się te zabawki, ale również Wy będziecie nimi zachwycone.
10 lut 2017 - 09:56
A pamiętacie domki dla lalek? Bawiliście się? Ja pamiętam te małe mebelki i laleczki. Tego samego chciałabym dla moich maluchów. Trafiłam na fajny artykuł na stronie http://sprzedajemy.pl/poradnik/domki-dla-lalek-7-najciekawszych-propozycji-art1742 ze wskazówkami, gdzie szukać takich domków i gdzie będą korzystne oferty.
24 lut 2017 - 23:57
Wspaniałymi zabawkami są zabawki drewniane... Zamówiłam je swoim dzieciom na [www.klockidlaciebie.pl] piękne ! Ceny są bardzo dobre i jakość także polecam Wam także!
28 lut 2017 - 13:15
Zabawki edukacyjne lub puzzle to zawsze świetny pomysł. Duży wybór jest na https://kids.showroom.pl/.
03 mar 2017 - 09:52
A ja myślę, że przedszkolaka należy uczyć spostrzegawczości od małego, poprzez zabawę, na przykład na urwis.pl znalazłam taki domek do składania:
Moim zdaniem to nie będzie dla dziecka zbyt trudne zadanie.
06 mar 2017 - 09:16
Świetną propozycją są zabawki z kartonu. Są rewelacyjne dla małych dzieci bezpieczne i dają mnóstwo zabawy. Zobaczcie sobie na [mamaplus.pl] warto zapoznać się z tymi zabawkami jeśli szukacie czegoś orginalnego. Dodam,że zabawki są produkcji Polskiej nie chińskiej.
10 mar 2017 - 11:59
Ja też myślę, że nie ma co przesadzać, zabawka ma służyć przede wszystkim do zabawy smiling smiley Moja córka uwielbia lalki i maskotki, jedyne o co się staram, to żeby to nie były lalki barbie, inne tez mogą być ładne, np. z [www.limango-outlet.pl] . Uważam, że każda dziewczynka powinna mieć ukochaną lalkę smiling smiley To mi trochę przypomina książkę \\\"Mała ksieżniczka\\\" i lalkę Emilkę smiling smiley
15 mar 2017 - 12:33
Niektóre zabawki są genialne smiling smiley teraz jest taki wybór.
30 kwi 2017 - 21:46
A co myślicie o tym by dzieciakom w prezencie podarować drewniane klocki lub lego? Bardzo ciekawą ofertę tego typu rzeczy znalazłam tutaj: [www.klockidlaciebie.pl] smiling smiley Myślę, że w ten sposób dziecko może rozwijać się manualnie smiling smiley
01 maj 2017 - 08:06
Ja polecam też zajrzeć na bloga [laszabawek.pl] można tam znaleźć dużo ciekawych informacji na temat zabawek i pomysłów na nie. Na pewno dla dzieci w przedszkolu powinniśmy wybierać zabawki edukacyjne.
11 maj 2017 - 09:28
Na http://zakupy.linkbaby.pl/ masz sporo ciekawych zabawek dla dzieciaków w różnym wieku, w tym też dla przedszkolaków. Zobacz sobie tam na przykład zabawki edukacyjne.
16 maj 2017 - 05:38
A co powiesz takie klocki [achdzieciaki.pl] ? Jest to chyba najlepsza zabawka dla dzieci, chłopców i dziewczynek. Fajnie, jeśli zabawki pobudzają wyobraźnię dzieci i je edukują. Ja swoim pociechom staram się kupować regularnie coś nowego, aby miały jak spędzać wolne popołudnia.
21 maj 2017 - 21:41
A może klocki lego? Wiadomo jednak, że powinien się nimi bawić tylko pod opieką osób dorosłych. Ostatnio bardzo dużo ciekawych zestawów znalazłam tutaj: [www.klockidlaciebie.pl] smiling smiley
23 maj 2017 - 18:51
Teraz to dzieci najchętniej spędzają czas przy komputerze. Trzeba z tym jednak uważać. Zastanawiałam się jakie gry najbardziej się nadają dla najmłodszych i trafiłam na gry i programy edukacyjne z Akademii Umysłu [www.akademia-umyslu.pl]. Dają dużo frajdy, zabawy, a przy tym rozwijają umysł dziecka, ćwiczą pamięć i koncentrację. Programy zawierają różne ciekawe ćwiczenia o różnym stopniu trudności, więc przysłużą się dzieciakom w różnym wieku. Na pewno świetnie się sprawdzą jako prezent na dzień dziecka, czy wszelkie inne okazje.
20 cze 2017 - 19:25
Nie wiedziałam, że tak ważne jest, żeby w domu utrwalać to czego się dziecko nauczy w przedszkolu. Przedszkolanka poleciła mi więc zakupienie książeczek z gotowymi scenariuszami zabaw i aktywności: [sklep.zabawyfundamentalne.pl] , które mogę wdrożyć z przedszkolakiem w domu. Opracowali je eksperci i np. dla malucha do 6 roku życia przygotowano zeszyt pt. \"Przesuwanki-Zgadywanki\", w którym w przyjemny sposób wprowadza się pociechę w świat liter i czytania. Podoba mi się, że jako rodzic mogę nauczyć się, jak bawić się z dzieckiem, by mądrze wpływać na jego rozwój. Myślę, że i Was zaciekawi ten produkt.
26 wrz 2017 - 09:24
Mój syn lubi postacie z kreskówek Minionki i Auta. Fajnie więc będzie sprawić mu prezent – zabawkę z motywem jego ulubionego bohatera smiling smiley Koleżanka powiedziała, że tutaj: [mojulubionybohater.pl] jest spory wybór. To zarówno zabawki, jak i książeczki, puzzle, maskotki, zabawki interaktywne, gry, klocki i wiele innych.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: