NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Pomysł na wakacje dla dziecka

Wysłane przez Wiktoria90 
Re: Pomysł na wakacje dla dziecka
29 cze 2017 - 09:30
No właśnie warto sobie coś poczytać o tym ja w tym roku jadę z dzieckiem nad morze, sprawdzimy sobie prognoze pogody i pojedziemy w taki chłodniejszy dzień, dla dziecka będzie lepiej. Nad wodą najlepiej z dzieckiem m się wydaje, tu gdzie mieszkamy nie ma za bardzo dostępu do wody.
18 sie 2017 - 10:23
Jeśli chodzi o takie fajne zorganizowane obozy czy kolonie dla dzieci gdzies w Polsce, to super maja z Tropem Przygody. Nasze dzieciaki jeżdżą już dwa lata i za każdym arzem są bardzo zadowolone smiling smiley
25 sie 2017 - 08:14
Bardzo fajne półkolonie żeglarskie dla dzieci organizują w klubie żeglarskim w Sopocie zerknijcie sobie [www.klubzeglarski.sopot.pl] Moje dzieciaki jeżdżą i są bardzo zadowolone , wszyscy chwalą sobie ich. Wiele dobrego się mogą nauczyć i przeżyć super przygodę , według mnie warto zapisywać dzieci na takie rzeczy.
mnikanas
22 wrz 2017 - 08:42
WG mnie najważniejsze to żeby spędzić czas wspólnie, mało niepotrzebnych bodźców które odciągają tylko nasza uwagę, tak mało mamy czasu na rodzinę, że warto na wakacjach się sobie poświęcić. Polecam camping z dzieckiem [www.hellocamping.pl] na pewno niezapomniany czas.
23 sty 2018 - 11:12
Jeśli chcecie znaleźć dobrą ofertę last minute, to możecie skorzystać z porad dostępnych na https://ekantor.pl/last-minute-jak-znalezc-dobre-oferty/. Myślę, że może pomóc to w zalezieniu tej dobrej oferty na udane wakacje.
20 mar 2018 - 13:47
Wakacje na Bałtykiem! smiling smiley Polecam miejscowość Nowęcin i noclegi w tym miejscu [apartamenty-magnolia.pl].
17 kwi 2018 - 06:57
Ciekawi mnie jak, gdzie spędzacie wakacje razem z dzieckiem? Znajoma wspominała mi, że czasami szuka tanich lotów i podróżują wspólnie z całą rodziną. Myślałyście kiedyś o takiej opcji, czy raczej wybieracie zorganizowane wyjazdy? Czytam właśnie artykuł na ten temat [podamto.pl] może znacie kogoś, kto doradziłby mi coś w tej kwestii. Jak to jest z biletami dla dzieci, od którego roku nie ma już dla nich zniżek?
25 kwi 2018 - 11:42
Może jakiś obóz?
25 maj 2018 - 14:59
Nie zapomnijcie o jakiejś ciekawej lekturze dla dziecka na wakacje. Widziałam dziś pouczająca i wzruszającą opowieść o akceptacji, zrozumieniu i szlachetności \"Cudowny chłopak\" [www.taniaksiazka.pl] Dzieki takim książkom mozna polubic czytanie.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: