NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Przedskole?

Wysłane przez morenni 
Przedskole?
05 cze 2018 - 11:50
Kochane mam do was ważne pytanie.. czy nie martwicie się o własne dzieci kiedy je wysyłacie do przedszkola? Nadszedł czas kiedy muszę wrócić do pracy by odciążyć męża i teraz jestem trochę zaniepokojona wiedząc, że moim dzieckiem ma się zajmować obca osoba. Jak wy do tego podchodzicie? Przedszkole ma swoją stronkę, napiszcie co sądzicie: [bajkowe-przedszkole.pl]
Re: Przedskole?
16 cze 2018 - 18:41
Jeśli skorzystasz z oferty renomowanego przedszkola, nie powinnaś mieć żadnych obaw. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z Opola, to proponuję Ci, abyś posłała swoje dziecko do [www.przedszkolka.pl] - odkąd moje dziecko zaczęło do niego uczęszczać nabyło wiele, nowych umiejętności.
Re: Przedskole?
20 cze 2018 - 14:17
Dzieci najczęściej lubią przebywać w towarzystwie innych dzieci, więc myślę, że nie musisz się tym za bardzo martwić smiling smiley A w przedszkolu na pewno będzie miało dobrą opiekę! smiling smiley Warto tez zadbać żeby nic malcowi nie zabrakło i uczyć go nawet w domu samodzielności i porządku smiling smiley Jeśli lubi rysować i kolorować to piórnik jest świetnym narzędziem bo ma gdzie chować swoje kredki winking smiley Tutaj są fajne modele: [ksiegarnia.pwn.pl]
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: