NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

zabawki dla dziecka

Wysłane przez iguana 
zabawki dla dziecka
16 kwi 2018 - 11:52
hej dziewczyny! Szukam dla mojej córeczki zabawek które są bezpieczne dla dziecka . Pomyślałam może o drewnianych . Macie jakieś godne polecenia marki które mają zabawki dla dziecka bardzo dobrej jakości i by były wykonane z materiałów które są bezpieczne dla dziecka , dla mnie jest to bardzo ważne. Czytałam wiele o tej marce www.millymally.pl ponoć mają świetnie wykonane zabawki a co najważniejsze bezpieczne dla dziecka , czy ktoś z Was miał takie zabawki ? Co sądzicie o tej marce?
Re: zabawki dla dziecka
20 kwi 2018 - 16:34
Nie znam tej firmy. Osobiście lubię tego rodzaju zabawki [www.taniaksiazka.pl] Tablica kredowa samoprzylepna. Kiedyś jako dzieci my się bawiliśmy w szkołę, teraz bawią się nasze dzieci. Nie przypominam sobie, aby ktoś trząsł sie wiecznie nad nami, czy cos jest bezpieczne czy nie. Dzieki miedzy innymi temu dzis nie boimi sie podejmować wyzwań, nie chowamy sie gdy pojawi sie problem.
25 kwi 2018 - 09:01
A co powiecie na ciekawe gry dla 6 latków, takie jak na tej stronie [www.urwis.pl] ? Uważam, że to świetna opcja na prezent, takie gry są nie tylko wciągające, ale też pomagają dzieciom rozwijać wiele umiejętności. u mnie w domu już od dłuższego czasu królują planszówki i chciałabym, żeby moje dzieci też się w tę formę zabawy wciągnęły.
25 kwi 2018 - 09:28
Hee, no zabawek nigdy nie za wiele! winking smiley
Dzięki za stronkę
02 maj 2018 - 10:40
Moje ostatnie zakupy zabawek były w sklepie Gonzo Toys, mianowicie zestaw Aqua Dragons in Space deluxe: [gonzotoys-sklep.pl] smiling smiley To żywe stworzenia pod postacią jajeczek a wykluwają się z nich po kontakcie z wodą smiling smiley Później jest masa zabawy i radości z ich obserwowania a do tego nauka odpowiedzialności i systematyczności smiling smiley Przyjemne z pożytecznym, takie zabawki kupuję najchętniej smiling smiley
08 maj 2018 - 16:27
Pomysł na drewniane zabawki jest super! Ja osobiście polecam Ci zestawy Melissa & Doug a dokładnie ten [www.al.to] smiling smiley Są cudne! Idealnie wykonane, całkowicie bezpieczne no i solidne smiling smiley Mała artystka może nie tylko \'upiec\' swoje babeczki, ale także dowolnie udekorować. Myślę, że byłby to idealny prezent. No chyba, że szukasz czegoś większego to wtedy postawiłabym na na przykład domki dla lalek smiling smiley
10 maj 2018 - 09:39
Jeśli macie ogród to niezastąpione okazać się mogą dmuchańce. Jeśli Twoje dzieci też się nudzą same na podwórku to polecam. Od kiedy kupiliśmy zamek dmuchany dzieci bawią się ze sobą jak szalone.
std-dmuchance
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: