NEWSLETTER

  • Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Bezpieczne zabawki dla dzieci

Wysłane przez iguana 
Bezpieczne zabawki dla dzieci
20 lut 2018 - 21:10
Witajcie ! jakie zabawki kupujecie dla swoich dzieci . Chciałabym kupić mojej siostrzenicy coś na urodziny , ale zależy mi na takich zabawkach które są bezpieczne dla dziecka i solidnie wykonane. Wiele czytałam od mam że godna polecenia jest marka MillyMally [www.millymally.pl] ponoć ich zabawki są jakościowo świetne i wykonane tylko z bezpiecznych elementów . Mieliście już do czynienia z tą marką?Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-20 21:11 przez iguana.
Re: Bezpieczne zabawki dla dzieci
15 mar 2018 - 07:04
Ja ostatnio kupowałam zabawki dla mojego synka na stronie - [www.mojebambino.pl]. Już mam sprawdzone zarówno zabawki, jak i sam sklep, bo przedszkole do którego synek chodzi, kupuje tam często nie tylko zabawki, ale także mebelki. Najważniejsze to to, że zabawki są bardzo ładne, estetycznie wykonane, solidne i bezpieczne dla dzieci. Ogromnym plusem jest także przystępna cena. A dla mnie ważne jest, że mogę zrobić zakupy przez internet, o każdej porze dnia czy nocysmiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:


Temat:


Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: