NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Bezpieczne zabawki dla dzieci

Wysłane przez iguana 
Bezpieczne zabawki dla dzieci
20 lut 2018 - 21:10
Witajcie ! jakie zabawki kupujecie dla swoich dzieci . Chciałabym kupić mojej siostrzenicy coś na urodziny , ale zależy mi na takich zabawkach które są bezpieczne dla dziecka i solidnie wykonane. Wiele czytałam od mam że godna polecenia jest marka MillyMally [www.millymally.pl] ponoć ich zabawki są jakościowo świetne i wykonane tylko z bezpiecznych elementów . Mieliście już do czynienia z tą marką?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-20 21:11 przez iguana.
Re: Bezpieczne zabawki dla dzieci
15 mar 2018 - 07:04
Ja ostatnio kupowałam zabawki dla mojego synka na stronie - [www.mojebambino.pl]. Już mam sprawdzone zarówno zabawki, jak i sam sklep, bo przedszkole do którego synek chodzi, kupuje tam często nie tylko zabawki, ale także mebelki. Najważniejsze to to, że zabawki są bardzo ładne, estetycznie wykonane, solidne i bezpieczne dla dzieci. Ogromnym plusem jest także przystępna cena. A dla mnie ważne jest, że mogę zrobić zakupy przez internet, o każdej porze dnia czy nocysmiling smiley
19 mar 2018 - 07:34
Według mnie bezpieczne zabawki to takie, które mamy z zaufanego sklepu. Warto jednak postawić też na rozwój dziecka, dlatego tego typu lalka https://www.urwis.pl/lalki-i-akcesoria/bobasy/lalki-baby-born/baby-born-lalka-interaktywna-refresh byłaby doskonałym pomysłem dla dziewczynki. Dzidziusia można poić, z oczu bobasa lecą też łzy więc zabawka uczy empatii i czułości.
23 mar 2018 - 10:20
Warto zajrzeć na [gadzetydlamam.pl] gdzie znajdziemy mnóstwo akcesorii dla naszych nowo narodzonych dzieci oraz trochę starszych maluchów.
30 mar 2018 - 07:13
Taką zabawką na pewno jest Aqua Dragons in Space Deluxe smiling smiley Możecie zobaczyć je tutaj: [gonzotoys-sklep.pl] smiling smiley Są to żywe stworzenia które nazywa się morskimi smokami, są one w stanie hibernacji pod postacią jajeczek, z których wykluwają się po włożeniu do wody smiling smiley Do zestawu dołączone jest też akwarium w kształcie asteroidy z podświetleniem led, które wygląda super smiling smiley Można oglądać ich rozwój, zabawy i rozmnażanie smiling smiley Poza tym trzeba je regularnie karmić i natleniać wodę smiling smiley To bardzo pożyteczna zabawa smiling smiley
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: