NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

fotelik samochodowy dla dzieci

Wysłane przez pati88 
fotelik samochodowy dla dzieci
08 gru 2017 - 10:44
Hej! Moja siostra niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko i jeszcze nie ma do końca skompletowanej wyprawki dla maluszka. Chciałabym jej nieco w tym pomóc i wpadłam na pomysł, żeby kupić jej fotelik samochodowy. oboje z mężem lubią spontaniczne wycieczki za miasto, więc również po porodzie mogliby swobodnie kontynuować swoje tradycje. Problem jest tylko w tym, że ja nie bardzo znam się na fotelikach dla dzieci. Przeglądam często oferty e-sklepów z tymi produktami, jednak naprawdę nie wiem jakie kryteria miałyby przeważyć o wyborze tego jedynego. Bardzo więc proszę, jeśli możecie, powiedzcie mi który z tych [centrumeuropa24.pl] będzie najlepszy dla takiego noworodka. Z góry bardzo dziękuję
Re: fotelik samochodowy dla dzieci
23 sty 2018 - 12:42
Wiesz co nie wiem co jej radzić bo każdy ma jakieś tam własne preferencje, jedni wolą montowane tyłem, inni przodem, najważniejsze żeby był bezpieczny i solidny. My kupiliśmy taki obrotowy w tym sklepie [www.sklep-smile.pl] , może też coś tam dla waszego maluszka znajdziecie
24 lut 2018 - 20:09
Dla malucha najlepiej nosidełko 0-13 kg. Polecam model yorkfix z normą isize.
15 mar 2018 - 07:06
Zgadzam się, na początku najlepsze jest właśnie takie nosidełko.
17 kwi 2018 - 22:27
Dużą zaletą nosidełka poza wygodną pozycją spoczynkową jest duża mobilność. Dobrze jak fotelik ma specjalne systemy wentylacyjne.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: