NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

ubrania dla dzieci

Wysłane przez roxy 
ubrania dla dzieci
04 gru 2017 - 10:43
Wczoraj wymieniałam garderobę jesienną na zimową w szafach dzieci i okazało się, że komplety zimowych czapek i szalików raczej nie nadają się już do użytku w tym roku więc rozglądam się za czymś nowym smiling smiley Wiecie gdzie dostanę coś ciekawego w dobrej cenie ?
Re: ubrania dla dzieci
05 gru 2017 - 08:57
Ja kilka dni temu zrobiłam podobne zakupy w 5.10.15 [www.51015kids.eu] więc jestem na biężąco ;p Wybór spory, fajna koloystyka i fasony. Cenowo też jest ok a jak się kupuje 2 czy 3 komplety ( tak jak my ) to jednak też ma to znaczenie. A tak apropo czy Wasze dzieci też tak często gubią rękawiczki ? U nas to w sezonie czasem i 5 par potrai zniknąć bezpowrotnie ;/
02 sty 2018 - 12:17
Od siebie mogę polecić [maylily.pl] . Duży wybór wszelkiego rodzaju czapek, otulin, kocyków i innych tego typu rzeczy, znajdziesz coś dla najmłodszych jak i starszych. Jak moja córa przyszła na świat to wyprawkę robiłam właśnie u nich i byłam bardzo zadowolona, widzę, że dzisiaj już mają dużo więcej w ofercie. Dzisiaj został mi już tylko niestety kocyk bo z innych rzeczy wyrosła, a wygląda dzsiaj jak nowy a przeszedł wiele zapewniam Cię grinning smiley bardzo miły w dotyku i cieplutki.
09 sty 2018 - 13:54
Ja polecam z całego serca stronę [www.belle-petite.pl], gdzie znajdziecie kocyki dla dzieci, kosze na zabawki czy apaszki! Super jakość produktów!
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: