NEWSLETTER

• Facebook
  • Twitter

Miastokobiet

Higiena uszek i nosa?

Wysłane przez mimi 
Higiena uszek i nosa?
20 lis 2017 - 13:24
Tyle się mówi o to by dbać o higienę uszek i noska u dzieci. Ale pytanie jak by nie zrobić dziecku krzywdy. Co polecacie?
Re: Higiena uszek i nosa?
21 lis 2017 - 16:09
Do uszek są fajne spraye (nawet ostatnio reklamowali w tv), a do noska hmmm... Wiem tylko o korzystaniu z tzw. gruszki. smiling smiley
23 lis 2017 - 13:12
A wiesz może jaki spray jest najlepszy do używania dla małych dzieci? No gruszka to wiem, ale też słyszałam, że woda morska niby fajnie działa na nosek i nawilża.
23 lis 2017 - 14:34
O wodzie akurat nie słyszałam.
Ale co do spraya jestem pewna, że jak się udasz do apteki albo do rodzinnego lekarza, to Ci polecą jakiś fajny. smiling smiley
24 lis 2017 - 11:43
No to może faktycznie jak będę na wizycie to zapytam lekarza, lub w aptece po prostu.
25 lis 2017 - 14:15
Najlepiej tak. Dostaniesz coś sprawdzonego i przede wszystkim bezpiecznego.
25 lis 2017 - 17:17
Mam taki spray Voskolix na bazie oliwy z oliwek. Dziś wypróbujemy po kąpieli.
26 lis 2017 - 10:05
I jak pierwsze \"wrażenia\"? Dziecko się nie denerwowało?
27 lis 2017 - 08:53
Wiesz co bardzo dobrze się aplikuje. Nie trzeba wkładać głęboko do uszka, a to ważne bo nie ma ryzyka czegoś tam uszkodzenia. Łatwo się psika i nawet nic nie czuć. Sama sobie początkowo zaaplikowałam i nawet nie poczułam. Zdecydowanie polecam.
Nazwa użytkownika:

E-mail:

Temat:

Spam prevention:
Please, enter the code that you see below in the input field. This is for blocking bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the wrong code, a new image is created and you get another chance to enter it right.
Wiadomość: